W Budapeszcie powstanie przylotniskowy hotel

Dominik Sipiński - Profil Dominik Sipiński
08 września 2016 07:39
Za 18 miesięcy w Budapeszcie ruszy pierwszy hotel bezpośrednio połączony z terminalem lotniska im. Ferenca Liszta. Będzie działał pod marką ibis Styles, a operatorem będzie polski Orbis.
Reklama

Hotel będzie oferował 145 pokoi. Zostanie zbudowany bezpośrednio przy terminalu 2 (będzie z nim połączony zadaszonym przejściem), w miejscu dawnego parkingu. Inwestorami obiektu są spółki Budapest Airport i Wing Zrt, a wykonawcą prac budowlanych - Market Epito.

W hotelu znajdzie się strefa konferencyjna o powierzchni 350 m kw. Maksymalnie będzie mogła być podzielona na cztery pomieszczenia mieszczące do 120 osób. Do tego w przylotniskowym ibis Styles znajdzie się restauracja i bar ze 100 miejscami siedzącymi. Mają z nich korzystać nie tylko goście hotelu, ale również pasażerowie przesiadający się w Budapeszcie między lotami.


- Jestem bardzo dumny, że to właśnie Grupa Hotelowa Orbis została wybrana przez inwestorów na zarządcę pierwszego na Węgrzech hotelu przy lotnisku. To dowód zaufania do Grupy Orbis, ale również satysfakcja, że marka ibis Styles z charakterystycznym dla niej atrakcyjnym produktem i nowoczesnym designem stanie się częścią jednego z najważniejszych lotnisk w tej części Europy - powiedział Gilles Clavie, prezes i dyrektor generalny Orbis S.A.

Marka "ibis Styles" obok "ibis" i "ibis budget" należy do rodziny mega-marki ibis. ibis Styles to barwna, kojarząca się z pozytywnym myśleniem i nowoczesnością marka oferująca produkt typu "all inclusive". Każdy hotel jest inny i unikalny, ale wszystkie oferują ten sam komfort, a w cenę pokoju wliczone są śniadania w formie bufetu i WiFi. Hotele tej sieci to idealne rozwiązanie dla gości poszukujących urozmaicenia, ceniących współczesny wystrój wnętrz i przystępne ceny.

Obecnie w 24 krajach działa 320 hoteli tej marki, oferujących prawie 30 tys. pokoi.

Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama