świętuje ten ważny krok milowy 20% obniżką cen na wszystkie rezerwacje dokonane dzisiaj w programie WIZZ Discount Club. 

" />

Wizz Air świętuje milion członków Wizz Discount Club

Jakub Bujnik - Profil Jakub Bujnik
05 września 2016 10:26

Wizz Air, ma już milion członków w programie WIZZ Discount Club i świętuje ten ważny krok milowy 20% obniżką cen na wszystkie rezerwacje dokonane dzisiaj w programie WIZZ Discount Club. 

Reklama

WIZZ Discount Club został wprowadzony w marcu 2011 roku z myślą o lojalnych klientach podróżujących z rodziną i z przyjaciółmi. Program był stale doskonalony na podstawie informacji zwrotnych od pasażerów linii Wizz Air i obecnie oferuje szeroki wybór zniżek na podróże oraz związane z nimi usługi.

- Z wielką radością obserwujemy rosnące zainteresowanie programem WIZZ Discount Club. Oprócz bardzo korzystnych warunków, które generują duże oszczędności dla osób często podróżujących, WIZZ Discount Club to również idealne rozwiązanie dla pasażerów, którzy podróżują z rodziną lub z przyjaciółmi. Wprowadzając dzisiejszą promocję, obniżając ceny o 20%, chcemy podziękować naszym klientom korzystającym z programu WIZZ Discount Club i zachęcić ich do skorzystania z oferty przygotowanej specjalnie dla nich. - powiedział George Michalopoulos, Dyrektor Handlowy w Wizz Air.

Oprócz gwarantowanej minimalnej zniżki w wysokości 10 euro na bilety lotnicze, użytkownicy mogą zaoszczędzić kolejne 5 euro na każdym dużym bagażu podręcznym i bagażu rejestrowanym kupionym online. Wizz Air oferuje dwa rodzaje członkostwa, aby jak najlepiej zaspokoić potrzeby swoich klientów. Członkostwo standardowe gwarantuje najniższe ceny oraz liczne zniżki dla jednego członka oraz jednej osoby towarzyszącej. Natomiast członkostwo grupowe oferuje najkorzystniejsze warunki dla właściciela konta oraz maksymalnie pięciu towarzyszy podróży.

Aby uczcić dzisiejszy niezapomniany kamień milowy, Wizz Air obniża ceny wszystkich rezerwacji dokonanych w dniu dzisiejszym przez obecnych i nowych członków WIZZ Discount Club.

Cena WDC to odpowiednio 29.99 euro za członkostwo standardowe i 49.99 euro za członkostwo grupowe.Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama