×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Ryanair ogranicza loty do LondynuTanie linie lotnicze Ryanair ograniczają liczbę lotów w kwietniu i maju ze Szczecina, Łodzi, Bydgoszczy oraz Rzeszowa. Jak wcześniej informowaliśmy, irlandzki przewoźnik zlikwiduje 4 trasy z szczecińskiego lotniska oraz 3 trasy z Łodzi.

Oprócz tego Ryanair ograniczy częstotliwość lotów do Londynu Stansted do dwóch tygodniowo - od 29 marca rejsy będą odbywały się tylko w środy i w niedziele. W rozkładzie zimowym loty odbywały się 4 razy w tygodniu: w poniedziałki, środy, piątki i niedziele.

Oprócz połączenia do Londynu, irlandzki przewoźnik będzie obsługiwał jeszcze tylko jedną trasę: dwa razy w tygodniu poleci ze Szczecina do Dublina.

Ryanair ogranicza też liczbę lotów z Łodzi, Bydgoszczy oraz Rzeszowa do Londynu Stansted do 4 tygodniowo. Od końca marca rejsy z Łodzi i Bydgoszczy będą się odbywały w poniedziałki, środy, piątki oraz niedziele - donosi nam Bartłomiej Wójcik na platformie "Daj Znać!". Z Rzeszowa samoloty będą odlatywały do Anglii we wtorki, czwartki, soboty oraz niedziele.

Irlandzki przewoźnik ograniczył rozkład lotów do Londynu Stansted w kwietniu i maju - wynika z systemu rezerwacyjnego. Od czerwca samoloty z Łodzi, Bydgoszczy oraz Rzeszowa będą znowu latały codziennie, a ze Szczecina - 4 razy w tygodniu.

Anna Żuchlińskagość_95c2d - Profil
gość_95c2d
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie