Arabski zakupowy concierge w Monachium

Mirosław Pachowicz - Profil Mirosław Pachowicz
19 sierpnia 2016 08:20
Lotnisko w Monachium wprowadza specjalną usługę kierowaną do pasażerów z krajów arabskich. Dzięki zakupowemu concierge arabskojęzyczni podróżni będą mieli ułatwione poruszanie się po strefie handlowej największego bawarskiego lotniska.
Reklama

Usługę pod nazwę "Arabic Assistant Service" można zarezerwować przez stronę internetową lub dzwoniąc na podany numer telefonu. Specjalnie przeszkolony personel mówiący po arabsku jest także dostępny w określonych godzinach (od 8:30 do 17 i od 19:30 do 22:30) w kilku oznaczonych punktach. Aby skorzystać z ich pomocy można udać się do stref check-in w Terminalu 1, biura odpraw celnych (strefa B), stanowiska zwrotu podatku (TAX Refund, strefa C), Atlantic Lounge oraz po przejściu kontroli bezpieczeństwa.

Zakupy można zrobić także zdalnie, za pomocą tabletu. Po wybraniu pożądanych artykułów, przejściu procesu płatności należy tylko wskazać miejsce, gdzie obsługa ma dostarczyć zakupione przedmioty. Ta usługa kierowana jest szczególnie do pasażerów korzystających z saloniku biznesowego.

Obecnie dla wszystkich, którzy zechcą skorzystać z nowego serwisu przewidziano specjalne promocje, ekskluzywne prezenty czy specjalne obniżki cen.

- Monachium oraz cały land Bawarii staje się coraz popularniejszym celem dla turystów z krajów arabskich. Na lotnisku staramy się dostrzegać ten trend i wychodzić naprzeciw oczekiwaniom tej grupy pasażerów. Staramy się maksymalnie uprzyjemnić wizytę u nas. Częścią tej strategii jest dostosowanie się do zwyczajów zakupowych tych gości, udzielanie im pomocy oraz pokonanie barier językowych - komentuje Philipp Ahrens, dyrektor centrum zarządzania w Munich Airport.

fot. Munich Airport
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama