PolskiBus: Więcej połączeń do Płocka

Mirosław Pachowicz - Profil Mirosław Pachowicz
18 sierpnia 2016 08:38
1 komentarz
PolskiBus.com zawarł szóstą umowę partnerską na przejazdy autokarowe. Tym razem dotyczy ona trasy Warszawa-Płock, które będą oferowane wspólnie z Mobilis Group.
Reklama

Przewoźnik znany z czerwonych autokarów z wizerunkiem bociana obecnie oferuje cztery połączenia dziennie do Płocka, obsługiwane w ramach linii pospiesznej P2 z Warszawy do Bydgoszczy (przez Włocławek i Toruń). Dzięki umowie z Mobilisem w systemie rezerwacyjnym PolskiegoBusa pojawi się dodatkowe 9 kursów.

- Od początku skupiamy się na rozwoju zarówno naszej działalności operacyjnej jak i IT. Dzięki inwestycji w rozbudowę naszej platformy internetowej, która staje się coraz bardziej popularna, możemy nawiązać współpracę z kolejnymi partnerami biznesowymi - mówi Piotr Pogonowski, dyrektor ds. marketingu i komunikacji w PolskiBus.com.

Mobilis operuje do Płocka nowoczesnymi autokarami Scania A30. W ich standardzie jest klimatyzacja, WiFi, gniazdka elektryczne oraz skórzane fotele z dodatkową przestrzenią między rzędami.

- Jestem przekonana, że nawiązanie współpracy z PolskiBus.com przyniesie dodatkowe korzyści pasażerom. Zauważamy, że coraz więcej podróżnych decyduje się na zakup biletów w Internecie. A im większa ich dostępność - tym większa łatwość planowania przejazdu. Mobilis jest bardzo dobrze rozpoznawalnym przewoźnikiem w regionie Mazowsza oraz Warmii i Mazur, który posiada wielu lojalnych klientów. Wprowadzając nasze przejazdy do systemu rezerwacyjnego PolskiBus.com będziemy mieli okazję osiągnąć efekt synergii - z korzyścią dla pasażerów - komentuje Magdalena Selder, dyrektor marketingu Grupy Mobilis.

Rezerwacji można dokonać przez stronę polskibus.com od 17 sierpnia br. Zakupów dokonujemy na podróże od 1 września 2016 r.
Reklama

Ostatnie komentarze

gość_10ef9 2016-08-18 15:59   
gość_10ef9 - Profil gość_10ef9
Im więcej połączeń autokarowych tym lepiej. BUSOMAT PL
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama