×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Panoramy Google wchodzą na lotniska


Już wkrótce za pośrednictwem Google Maps będzie można zwiedzać lotniska. Jako pierwsze na świecie prawdopodobnie umożliwi to jeden z polskich portów.
Stworzenie wirtualnej wycieczki zapowiada Port Lotniczy Olsztyn-Mazury. 

To nie lada gratka dla miłośników lotnictwa, gdyż lotnisko umożliwi cyfrowe zwiedzanie niedostępnych na co dzień części portu lotniczego - będzie można zajrzeć między innymi do strażnicy Lotniskowej Służby Ratowniczo-Gaśniczej oraz zasiąść za kierownicą wozu bojowego "Pantera". Główną atrakcją będzie możliwość poruszania się po drodze startowej lotniska w Szymanach z perspektywy lotu ptaka. 

Już niedługo wszystkie te miejsca będziemy mogli odwiedzić za pomocą nowych spacerów wirtualnych Google Street View. Na razie widok z drogi startowej lotniska można oglądać dzięki kilku wirtualnym punktom widokowym.

Choć Szczytno może być pierwszym lotniskiem tak dokładnie zmapowanym przez Google, niedawno port lotniczy w Monachium udostępnił podobną wirtualną wycieczkę w innej technologiiReklama


Booking.com
gość_c5c86 - Profil
gość_c5c86
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie