Brussels poleci do Indii

12 sierpnia 2016 10:28
Od marca przyszłego roku Brussels Airlines polecą do Bombaju w Indiach. To reakcja na przeniesie trasy Jet Airways - linia zamieniła Brukselę na Amsterdam i obecnie łączy Bombaj z największym miastem Holandii.
Reklama

- Zapotrzebowanie na bezpośrednie loty pasażerskie oraz przewozy cargo jest wysokie. Z 50 tys. pasażerów rocznie Bombaj jest trzecim najważniejszym kierunkiem długodystansowym z Belgii. Co więcej tym połączeniem zaoferujemy naszym pasażerom dogodne połączenia pomiędzy Bombajem a resztą Europu poprzez nasz hub w Brukseli - uzasadniał dyrektor handlowy Brussels Airlines, Lars Redeligx.

Przewoźnik zapowiedział współpracę z należącymi do tego samego sojuszu Star Alliance liniami Air India, umożliwiającą pasażerom Brussels kontynuację podróży na trasach krajowych w Indiach.

Połączenia do Bombaju realizowane będą pięć razy w tygodniu samolotem airbus A330 zabierającym na pokład pasażerów w trzech klasach: biznesowej, Economy Privilege (wcześniej po nazwą Economy Plus) oraz ekonomicznej. Szczegółowy rozkład lotów na trasie zostanie ogłoszony we wrześniu wraz z rozpoczęciem sprzedaży biletów.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy