PAŻP kupi system do zarządzaniu ruchem na ziemi

11 sierpnia 2016 07:07
1 komentarz
Polska Agencja Żeglugi Powietrznej ogłosiła zamówienie na dostawę, instalację i wdrożenie systemu do zarządzania ruchem naziemnym na warszawskim Lotnisku Chopina.
Reklama
PAŻP chce kupić system klasy Advanced Surface Movement Guidance and Control System (ASMGCS; System do Zaawansowanego Zarządzania i Kontroli Ruchu Naziemnego). Wybrany w dwuetapowym postępowaniu wykonawca będzie miał dwa lata na zrealizowanie zamówienia.

Postępowanie będzie przeprowadzone w trybie dialogu konkurencyjnego, do którego PAŻP zaprosi ośmiu spełniających warunki wykonawców. Najlepsza oferta zostanie wybrana na podstawie oceny funkcjonalno-operacyjnej systemu (50 proc. wagi), ceny (40 proc.) i oceny technicznej (10 proc.).

Szacowana wartość zamówienia nie została na razie podana. Wykonawcy mogą zgłaszać się do pierwszego etapu postępowania do końca sierpnia. Kontrakt zostanie sfinansowany z środków własnych PAŻP, bez udziału funduszy unijnych.

Ostatnie komentarze

lysypiotr76 2016-08-11 10:23   
lysypiotr76 - Profil lysypiotr76
Ocena systemu nie cena to coś nowego w polskich przetargach. Cena już nie jest na pierwszym miejscu. Polscy urzędnicy się zmieniają. Aż miło poczytać.
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy