Emirates wznowią loty do Konakry

9 sierpnia 2016 17:32
Linie Emirates poinformowały o planowanym wznowieniu lotów do stolicy Gwinei - Konakry, od 30 października br.
Reklama

Rejsy do Konakry zostaną powiązane z realizowanym cztery razy w tygodniu połączeniem Dubaj-Dakar.

Tym samym przewoźnik ponownie zapewni Gwinejczykom wyjeżdżającym w celach służbowych i turystycznych komunikację z całym światem w ramach swojej siatki z przesiadką w Dubaju.

Wśród najważniejszych kierunków dla podróżujących z Gwinei znajdują się Dubaj, Arabia Saudyjska, Chiny, Tajlandia, Korea Południowa, Indonezja i Indie.

2 sierpnia 2016 r., przed uruchomieniem lotów do Konakry, na trasie Dubaj-Dakar zadebiutował samolot Boeing 777-300ER, który zapewni dodatkową zdolność przewozową i lepszą obsługę pasażera. W samolocie będą dostępne trzy klasy rezerwacyjne – osiem prywatnych kabin w klasie pierwszej, 42 rozkładane do pozycji leżącej fotele w klasie biznes oraz 310 szerokich siedzeń w klasie ekonomicznej.

Po ponownym włączeniu Konakry do obejmującej ponad 150 miejsc na całym świecie siatki połączeń Emirates, przewoźnik będzie realizował loty do 28 kierunków w Afryce, oferując rozwinięty system komunikacji z kontynentem.

Oprócz połączeń pasażerskich, działalność na trasie wznowią także linie EmiratesSkyCargo, zdolne przewieźć jednorazowo ok. 20 ton towarów eksportowych, w tym produktów łatwo psujących się takich jak świeże ryby czy ananasy, urządzeń górniczych, próbek skał i ładunku drobnicowego, a także importowanych wyrobów włókienniczych, telefonów komórkowych i elektroniki, urządzeń i maszyn górniczych.

Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy