Emirates wznowią loty do Konakry

Piotr Golianek - Profil Piotr Golianek
09 sierpnia 2016 17:32
Linie Emirates poinformowały o planowanym wznowieniu lotów do stolicy Gwinei - Konakry, od 30 października br.
Reklama

Rejsy do Konakry zostaną powiązane z realizowanym cztery razy w tygodniu połączeniem Dubaj-Dakar.

Tym samym przewoźnik ponownie zapewni Gwinejczykom wyjeżdżającym w celach służbowych i turystycznych komunikację z całym światem w ramach swojej siatki z przesiadką w Dubaju.

Wśród najważniejszych kierunków dla podróżujących z Gwinei znajdują się Dubaj, Arabia Saudyjska, Chiny, Tajlandia, Korea Południowa, Indonezja i Indie.

2 sierpnia 2016 r., przed uruchomieniem lotów do Konakry, na trasie Dubaj-Dakar zadebiutował samolot Boeing 777-300ER, który zapewni dodatkową zdolność przewozową i lepszą obsługę pasażera. W samolocie będą dostępne trzy klasy rezerwacyjne – osiem prywatnych kabin w klasie pierwszej, 42 rozkładane do pozycji leżącej fotele w klasie biznes oraz 310 szerokich siedzeń w klasie ekonomicznej.

Po ponownym włączeniu Konakry do obejmującej ponad 150 miejsc na całym świecie siatki połączeń Emirates, przewoźnik będzie realizował loty do 28 kierunków w Afryce, oferując rozwinięty system komunikacji z kontynentem.

Oprócz połączeń pasażerskich, działalność na trasie wznowią także linie EmiratesSkyCargo, zdolne przewieźć jednorazowo ok. 20 ton towarów eksportowych, w tym produktów łatwo psujących się takich jak świeże ryby czy ananasy, urządzeń górniczych, próbek skał i ładunku drobnicowego, a także importowanych wyrobów włókienniczych, telefonów komórkowych i elektroniki, urządzeń i maszyn górniczych.

Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama