PolskiBus będzie współpracował z AlbatrosBUS

7 sierpnia 2016 08:08
Od 5 sierpnia br. obowiązuje nowa oferta PolskiegoBusa, który połączył swoje siły z AlbatrosBUS. Ten drugi to przewoźnik oferujący przejazdy z Warszawy przez Lublin do mniejszych miast Lubelszczyzny i Podkarpacia.
Reklama
Dzięki współpracy między liniami przez stronę PolskiBus.com można teraz kupić bilety do takich miast jak: Biłgoraj, Jarosław, Przemyśl, Tomaszów Lubelski i Zamość. W systemie przewoźnika są dwie nowe trasy:
  • AL1: Warszawa - Lublin - Biłgoraj - Jarosław - Przemyśl (i z powrotem),
  • AL2: Warszawa - Lublin - Zamość - Tomaszów Lubelski (i z powrotem).
- Z przyjemnością informuję, że kolejny przewoźni dołącza do platformy PolskiBus.com. Od dawna otrzymywaliśmy prośby o rozbudowanie naszej siatki o dodatkowe kursy m. in. z Lublina. Jestem przekonany, że nasza nowa wspólna propozycja spotka się z ciepłym przyjęciem, a najwięcej zyskają na tym nasi pasażerowie - komentuje Piotr Pogonowski, dyrektor ds. marketingu i komunikacji w PolskiBus.com.

AlbatrosBUS, to piąty przewoźnik (po Arrivie, FlixBus, Gaden Service i Żak Express) jaki będzie współpracował z linią autokarową, której znakiem rozpoznawczym są czerwone autokary z wizerunkiem bociana. Dysponuje on pojazdami marki Setra Scania Bova wyposażonymi w klimatyzację, toalety, pokładowe WiFi oraz gniazdka elektryczne.

Warto przypomnieć, iż PolskiBus próbował rozbudować swoją siatkę połączeń z Lublina. Najpierw (obok istniejących do dziś pięciu kursów dziennie do Warszawy i z powrotem na linia P7) pojawiła się trasa ze stolicy przez Lubelszczyznę do Rzeszowa. Planowano także połączenia do Krakowa, Katowic i Pragi (przez m. in. Kielce). Na drodze tej ekspansji stanęli jednak lokalni przewoźnicy busowi, którzy zarzucili większej firmie dumping cenowy i zaskarżyli jej działania do lokalnych władz oraz m. in. do UOKiK-u.


Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy