Promocja Wizz Air: 33 proc. zniżki na bagaż

Anna Żuchlińska - Profil Anna Żuchlińska
5 sierpnia 2016 10:42

Wizz Air uruchomił dzisiaj 3-dniową promocję na wszystkie zakupione bagaże rejestrowane zarezerwowane za pośrednictwem strony internetowej lub aplikacji na urządzenia mobilne WIZZ. 

Reklama
Wszystkie opłaty za bagaż rejestrowany zostają objęte zniżką 33%. Promocja trwa przez 3 dni: od 5 sierpnia do północy 7 sierpnia. Specjalna oferta dotyczy również każdej sztuki bagażu dodanego w tym terminie do już istniejących rezerwacji.

Szeroki wybór opcji przy dokonywaniu rezerwacji pozwala klientom na oszczędności. Dostosowując rozmiar bagażu do swoich potrzeb, pasażerowie WIZZ wybrać spośród dwóch możliwości: bagaż rejestrowany do 23 lub 32 kg.

W czasie trwania promocji, cena bagażu rejestrowanego może wynieść już nawet 10 euro. Wysokość opłat zależy od wybranej trasy. Kalkulator pozwalający na dokładną wycenę kosztów dostępny jest: https://wizzair.com/en-GB/wizzbaggagefeecalculator.

- Z ogromną radością wprowadzamy wyjątkową możliwość, która daje naszym klientom szansę na kolejne oszczędności. W specjalnej wakacyjnej promocji obniżamy ceny za bagaż rejestrowany o 33%, co oznacza, że opłata może wynieść już nawet 10 euro. To nie tylko sposób na wygodne pakowanie; zaoszczędzone pieniądze lepiej przeznaczyć na dodatkowe pamiątki z niezapomnianych wakacji - powiedział Gabor Vasarhelyi, manager ds. komunikacji w Wizz Air.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy