Lot... na skrzydle. Tak promuje się Dubaj

Piotr Golianek - Profil Piotr Golianek
03 sierpnia 2016 08:52
1 komentarz
Skoki spadochronowe budzą wiele skrajnych emocji - dla niektórych osób ta aktywność jest szczytem marzeń, inni zaś boją się samej myśli. Ale można pójść nawet o krok dalej i... stać w trakcie lotu na skrzydle - takim pokazem promuje się Dubaj.
Reklama

Wytwórnia Dubai Film opublikowała krótki, 90-sekundowy film przedstawiający Dubaj w obiektywie kamer przymocowanych do dronów i helikopterów. Zbiórka odpowiedniego materiału filmowego trwała ponad pięć lat.

W filmie pokazano najsłynniejsze dubajskie obiekty - wieżowiec Burj Khalifa, lotnisko, kompleks Dubai Downtown czy słynną wyspę w kształcie palmy. Na filmie zobaczymy także grupę balonów lecącą na tle Palm Jumeirah.


Następnie przenosimy się z powrotem do najwyższego wieżowca na świecie. To Dubaj, więc nikogo nie dziwi zaparkowanie kilku sportowych samochodów na jednym z najwyższych tarasów widokowych.

W kolejnych scenach widzowie mają okazję obejrzeć fragmenty niezwykle kolorowych i dynamicznych pokazów fajerwerków.

Później jest już tylko lepiej. Kamera towarzyszy dwóm pomarańczowym samolotom dwupłatowym boeing Stearman, na których skrzydłach których stoją odpowiednio zabezpieczeni kaskaderzy.


Ten wyjątkowy przelot został zorganizowany na zlecenie firmy Breitling w ramach zespołu Breitling Skywalkers Acrobatic Team. Samoloty mijają najwyższy wieżowiec świata, archipelag sztucznych wysp kształtem mających przypominać Ziemię...,


najdroższy hotel na świecie - Burj Al Arab oraz imponujący hotel Atlantis stojący na dubajskiej palmie.


Cały film znajduje się poniżej.

Reklama

Ostatnie komentarze

gość_7edaa 2017-02-06 22:59   
gość_7edaa - Profil gość_7edaa
Fajne, dzięki :)
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama