SWISS zawiesza na zimę rejsy do Turcji

Mirosław Pachowicz - Profil Mirosław Pachowicz
30 lipca 2016 11:22
W okresie zimowym, a zatem pomiędzy 30 października 2016 a 25 marca 2017 r., SWISS zawiesza rejsy do Turcji. Oznacza to, że linia nie będzie oferowała bezpośrednich lotów z Zurychu do Izmiru i Stambułu.
Reklama
Rejsy do Izmiru odbywają się obecnie dwa razy w tygodniu - we czwartki i soboty airbusem A321. Z kolei do Stambułu-Atatürk przewoźnik każdego dnia oferuje dwa rejsy - wykonywane airbusami A320.

Pierwotnie zakładano, że do największego tureckiego miasta liczba lotów zimą zostanie zredukowana do siedmiu w tygodniu, ostatecznie w ogóle z nich zrezygnowano. W ubiegłym sezonie zimowym szwajcarska linia oferowała 13 lotów na tydzień.

Zgodnie z danymi dostępnymi w systemie rezerwacyjnym linii, obie trasy powinny zostać przywrócone do stanu obecnego na lato 2017 r. W okresie, kiedy bezpośrednie rejsy będą zawieszone pasażerowie będą mogli się dostać do Stambułu liniami partnerskimi (bezpośrednie - Turkish Airlines - do czterech rejsów dziennie lub z przesiadką we Frankfurcie Lufthansą). Do Izmiru będzie można polecieć tylko tureckim przewoźnikiem z przesiadką nad Bosforem.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy