Pasazer.com szuka nowych dziennikarzy

Dominik Sipiński - Profil Dominik Sipiński
26 lipca 2016 15:11
13 komentarzy
Chcesz uczestniczyć w tworzeniu największego i najbardziej rzetelnego polskiego portalu informacyjnego w lotnictwie? Pasazer.com szuka reporterów do pracy newsowej w godzinach przedpołudniowych.
Reklama

Linia lotnicza otwiera nowe połączenia? Inny przewoźnik zapowiada atrakcyjną promocję? Kolejna spółka publikuje wyniki finansowe? Takich wydarzeń w lotnictwie dzieje się wiele każdego dnia. Jeśli chcesz uczestniczyć w opisywaniu ich dla naszych ponad 250 tys. czytelników - praca w Pasazer.com czeka!

Szukamy osoby gotowej do regularnej pracy w godzinach przedpołudniowych - od 9 do 14. Do obowiązków reportera będzie należało śledzenie portali informacyjnych, forów i komunikatów prasowych oraz redagowanie wiadomości w oparciu o te źródła. Najważniejsze będzie szybkie reagowanie na pojawiające się informacje, ale w przypadku, gdy nie będzie działo się nic nowego, będziemy oczekiwać również redagowania wiadomości w oparciu o komunikaty i źródła z poprzednich dni.

Najważniejsza jest dla nas dyspozycyjność i możliwości pracy w dni robocze w podanych godzinach przedpołudniowych. Poszukujemy osoby umiejącej redagować krótkie teksty newsowe w oparciu o źródła po polsku i angielsku pod presją czasu. Doświadczenie dziennikarskie będzie mile widziane, ale nie jest wymagane. Ważne jest dobre wyczucie tematu, poprawna polszczyzna oraz sprawność w wyszukiwaniu tematów na własną rękę. Mile widziana będzie też znajomość podstaw HTML i systemów CMS w zakresie umożliwiającym swobodne edytowanie tekstów.

Praca jest zdalna i płatna (wierszówka). Poza prestiżem związanym z pracą w największym polskim serwisie informacyjnym o lotnictwie oferujemy możliwość współpracy w świetnej atmosferze z doświadczonym zespołem redakcyjnym i zapewniamy uczestnictwo w gromadzących najważniejszych przedstawiciele branży wydarzeniach organizowanych przez Pasazer.com. W miarę rozwoju Pasazer.com możliwe jest również poszerzanie zakresu obowiązków.

Zgłoszenia (CV z klauzulą poufności oraz w miarę możliwości przykładowy, opublikowany lub nie, tekst informacyjny) prosimy przysyłać do 8 sierpnia br. na adres cv@pasazer.com.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
lysypiotr76 2016-07-27 16:37   
lysypiotr76 - Profil lysypiotr76
Nie zauważyłem namiaru na blog . Już mam namiary.
lysypiotr76 2016-07-27 16:34   
lysypiotr76 - Profil lysypiotr76
cani - jakieś namiary poproszę na Twój blog.
cani 2016-07-27 16:29   
cani - Profil cani
kitsune - a miło mi bardzo, dziękuję i zapraszam do częstszych odwiedzin. Wprawdzie obecnie rzadziej piszę, ale tak, czy siak coś tam publikuję :)
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama