Air China poleci do Warszawy?

Piotr Golianek - Profil Piotr Golianek
25 lipca 2016 13:05
72 komentarzy
Linia Air China, narodowy przewoźnik Chińskiej Republiki Ludowej wystąpiła o pozwolenie na loty z Pekinu do Warszawy. Obecnie rejsy na tej trasie wykonuje też polski LOT.
Reklama

Air China zaaplikowała do chińskiego urzędu lotnictwa o cztery rejsy tygodniowo, które miałyby być wykonywane samolotami typu airbus A330-200.

Byłoby to pierwsze połączenie oferowane przez chińskiego przewoźnika do Polski.

Na trasie z Warszawy do Pekinu lata obecnie LOT. Polski przewoźnik wykonuje rejsy trzy razy w tygodniu i planuje zwiększenie częstotliwości w przyszłości.

Z danych OAG Schedule Anylyser wynika, że Air China wykonuje loty do takich europejskich miast jak Sztokholm, Dusseldorf, Frankfurt, Monachium, Londyn, Paryż, Genewa, Madryt, Mediolan, Wiedeń, Rzym, Budapeszt, Mińsk i Moskwa.

Pierwszy rejs mógłby odbyć się już we wrześniu br. Oprócz tego w listopadzie br. Air China rozpocznie loty na trasie z Chengdu przez Urumczi do Rzymu.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
voyager1 2016-08-22 22:54   
voyager1 - Profil voyager1
lysypiotr76: właśnie nie wiem o co w tym wszystkim chodzi.
lysypiotr76 2016-08-22 22:46   
lysypiotr76 - Profil lysypiotr76
Voyager1 - Rozumiem choć sto razy nie powtarzales.Ja naprawdę bardzo dobrze Cię rozumiem. Wiem ze normalnie kilka miesięcy wcześniej ogłasza się trasę. A tu trochę to dziwne. Miesiąc do startu a tak naprawdę nic nie wiadomo. Ale skoro nic nie wiadomo to po co wszystkie mozliwe portale piszą że połączenie otwierają Air China , są daty godziny a w systemie NIC .To ci wszyscy dziennikarze to też jak nasz redaktor ?
voyager1 2016-08-22 22:26   
voyager1 - Profil voyager1
lysypiotr76: powtarzam to już setny raz masz kłopoty z czytaniem czy co? Skoro połączenia ma wystartować 21 września to dlaczego na miesiąc przed jego startem nie ma go w systemie? Ofijcalna strona Air Chiny nawet nie zająknęła się o takim połączeniu.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama