UIA wprowadza taryfę Business Smart

Anna Żuchlińska - Profil Anna Żuchlińska
20 lipca 2016 12:50
Ukraine International Airlines wprowadza taryfę Business Smart oraz oferuje swoim klientom bilety w klasie Business z miast na Ukrainie po atrakcyjnych cenach.
Reklama

Pasażerowie planujący swoją podróż z Ukraine International Airlines w klasie Business z wyprzedzeniem mają teraz możliwość zakupienia tańszego biletu na stronie www.flyuia.com, w Contact Center w Kijowie oraz biurach partnerskich, gdzie otrzymają :

  • 50% zniżki na od taryfy przy zakupie na 30 i więcej dni przed odlotem
  • 25% zniżki na od taryfy przy zakupie na 15 do 29 dni przed odlotem

Nowe taryfy Business Smart są dostępne na wszystkie połączenia Ukraine International Airlines z Ukrainy za wyjątkiem połączeń do/z Amsterdamu, Barcelony, Bangkoku, Berlina, Genewy, Kolombo, Mediolanu, Nicei, Nowego Jorku, Pekinu i Zurychu.

Taryfy Business Smart nie są również dostępne w okresie świąteczno-noworocznym (20.12.2016 – 15.01.2017) oraz w okresie świąt majowych (28.04 – 11.05.2017).

Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama