Air Serbia zawiesza loty do Warszawy

Anna Żuchlińska - Profil Anna Żuchlińska
19 lipca 2016 11:55
13 komentarzy
Po dwóch latach operacji linie lotnicze Air Serbia kasują połączenie między Warszawą a Belgradem - wynika z systemu rezerwacyjnego przewoźnika.
Reklama

Ostatni rejs z Warszawy do Belgradu został zaplanowany na 28 października 2016 roku, bilety na przeloty w sezonie zimowym nie są już dostępne w sprzedaży.

Linie lotnicze Air Serbia uruchomiły loty między Warszawą a Belgradem w maju 2014 roku. Początkowo rejsy do Serbii realizowane były codziennie, obecnie loty na tej trasie odbywają się cztery razy w tygodniu.

Bezpośrednie połączenie z Warszawy do Belgradu oferuje również LOT, który do Serbii lata codziennie.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gość_a30ab 2016-07-21 08:25   
gość_a30ab - Profil gość_a30ab
Leciałem na trasie WAW-BEG-AUH-BEG-WAW (LF około 50%) i na odcinkach do/z AUH około 50 osób to byli Polacy z lotu z Warszawy. Fakt, że wtedy latali chyba codziennie i mieli najlepsze ceny na przesiadki do Azji, później podnieśli ceny więc lepiej już wychodziło z jedną przesiadką w DOH lub DXB.
aguirre 2016-07-21 07:51   
aguirre - Profil aguirre
Wielka szkoda, dobre ceny, świetny serwis i opieka nad pasażerem nawet w przypadku odwołanego lotu, ale na ex yu aviaton pisano o tym już w marcu. Ruch p2p na trasie jest mały, ale rozwozili ludzi głównie po Bałkanach (świetne ceny na niektóre kierunki i wygodne przesiadki). Wbrew zdaniu niektórych nie dominowali lecący do AUH lecz do ATH i IST (kiedyś mieliśmy odwołany lot, więc był pełen przegląd grupy jeszcze w WAW). Od czerwca zmniejszyli częstotliwość do 3x w tygodniu, co przesiadki praktycznie uniemożliwiło. Znaleźli sobie w zamian KBP i LED, gdzie sprzedają droższe bilety. Szkoda, że nie dogadali się z LO, jedni mogliby latać rano, a drudzy wieczorem, co otworzyłoby drogę na wszelkie możliwe przesiadki.
gość_7b8de 2016-07-20 10:49   
gość_7b8de - Profil gość_7b8de
gość_07b34 no nie wiem skoro etihad moze zapelnic A320 w Minsku ( ani hub ani miasto turystyczne ani centrum biznesu )to chyba nie byloby problemu w krakowie ... ilu ludzi ze slaska i malopolski lata z warszawy Emirates i Qatar ?
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama