×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wizz Air: Nowe trasy z Gdańska i Wrocławia


Linie lotnicze Wizz Air ogłosiły uruchomienie dwóch nowych połączeń z Polski do Francji oraz na Ukrainę.


Węgierski przewoźnik uruchomi w sezonie zimowym dwie nowe trasy: z Gdańska do Grenoble oraz z Wrocławia do Kijowa. Pierwszy rejs z Dolnego Śląska na Ukrainę został zaplanowany na 1 listopada 2016 roku. Loty z Gdańska do Grenoble wystartują 14 stycznia 2017 roku.
Rejsy z Wrocławia do Kijowa będą się odbywały dwa razy w tygodniu: we wtorki oraz soboty. Loty z Gdańska do Grenoble będą realizowane raz w tygodniu: w soboty.


- Z wielką radością świętowaliśmy niedawno przewiezienie 45-milionowego pasażera z Polski. Teraz mamy kolejny powód do radości ogłaszając, że w naszej ofercie pojawiły się destynacje. Pasażerowie będą mogli odbywać podróże z Wrocławia do stolicy Ukrainy – Kijowa oraz z Gdańska do stolicy Alp – Grenoble. Bilety na nowe połączenia dostępne są już w sprzedaży, ceny zaczynają się od 79 złotych - powiedział Gabor Vasarhelyi, manager ds. komunikacji w Wizz Air.

gość_e223f - Profil
gość_e223f
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie