×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Airbus uruchamia witrynę „I Fly A380”


Latanie ikonicznym dwupokładowcem to obecnie kwestia wyboru, nie przypadku. Niejednego pasażera interesuję jakim samolotem będzie podróżował, stąd Airbus postanowił wyjść naprzeciw osobom chcącym podróżować ich SuperJumbo.
Uruchomiona właśnie witryna iflyA380.com to unikatowa propozycja dla podróżnych, którzy chcą polecieć tym wyjątkowym, dwupokładowym samolotem.

Dzisiejsze systemy rezerwacji nie pozwalają pasażerom łatwo wybrać preferowanego samolotu, więc Airbus postanowił wypełnić tę lukę, aby ułatwić podróżnym dostęp do ikonicznego A380. Po raz pierwszy usługa rezerwacji oferuje typ samolotu jako kryterium wyboru lotu.

Asystent rezerwacji spodoba się podróżnym, ponieważ jest to jedyne miejsce, w którym każdy z 13 operatorów A380 może zaprezentować oferowane usługi pokładowe oraz obsługiwane połączenia. Inspirujące informacje o każdym mieście pomogą też wybrać cel następnej wakacyjnej podróży. To proste: użytkownicy wybierają początkowe i docelowe miasto/port lotniczy, daty i klasę podróży oraz liczbę osób, po czym naciskają przycisk wyszukiwania. Następnie klikają żądany lot i są przenoszeni do witryny wybranej linii lotniczej, bezpiecznie i bez dodatkowych opłat. W tworzeniu asystenta rezerwacji pomagali operatorzy A380.

A380, który w standardowej, komfortowej konfiguracji przewozi 544 pasażerów na trasach liczących nawet 8200 mil morskich (15 200 kilometrów), zapewnia wyjątkowe możliwości generowania przychodów, stymulowania ruchu i przyciągania pasażerów. 

Jest to także jedyny samolot, który ma dwa pełne pokłady, dzięki czemu może zaoferować większe fotele, szersze korytarze i więcej powierzchni użytkowej. Ponad 130 milionów pasażerów odbyło już lot na pokładzie A380. Obecnie samoloty A380 mogą latać do 230 portów lotniczych na całym świecie, a co trzy minuty jeden z nich ląduje lub startuje do lotu.

A380 to samolot najbardziej ceniony przez pasażerów: 60 proc. podjęłoby dodatkowy wysiłek, żeby nim lecieć*.

*Sondaż niezależnej agencji Epinion przeprowadzony wśród pasażerów przylatujących samolotem A380 do portu lotniczego London Heathrow.

Fot. Airbus.com
gość_7c84a - Profil
gość_7c84a
  

W tym temacie przeczytasz


Brak wiadomości

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie