UIA ułatwi podróże dzieci

Mirosław Pachowicz - Profil Mirosław Pachowicz
10 lipca 2016 08:24
UIA udostępnia opcję podróżowania dziecka bez opieki dorosłych (UM) na wszystkich swoich rejsach. Od 4 lipca br. linia obniżyła ceny za usługę opieki nad niepełnoletnim dzieckiem podróżującym naszymi samolotami. Dodatkowo posiłek dla dziecka jest wliczony w cenę usługi.
Reklama

Nowe ceny są następujące:
  • 20 euro na rejsach krajowych,
  • 60 euro na rejsach średniego zasięgu (z wyjątkiem lotów Kijów-Londyn i Londyn-Kijów, gdzie cena usługi przelotu dziecka bez opiekuna wynosi 70 euro)
  • 80 euro na rejsach rejsach długodystansowych.
Aby zarezerwować usługę przelotu dziecka bez opiekuna (od 5 do 17 lat) wymagany jest kontakt z naszym biurem obsługi pasażera lub Contact Center w Kijowie. Istnieje też możliwość wykupienia tej usługi na lotnisku przed odlotem. Opłata za opiekę nad dzieckiem, które nie skończyło 16 roku życia obowiązuje na rejsach międzynarodowych oraz do ukończenia 14 roku życia podróżującego na rejsach krajowych na Ukrainie.

W przypadku podróży dwójki dzieci bez opieki na rejsach międzynarodowych UIA posiadających wspólną rezerwację, opłata za opiekę będzie pobrana tylko za jedno dziecko, jednocześnie oferując usługę opieki w czasie podróży dla obu niepełnoletnich dzieci.


Uczestnicy Programu Panorama Club mogą wykorzystać swoje mile bonusowe jako opłata za usługę kontaktując się z biurem obsługi pasażera lub Contact Center w Kijowie co najmniej 24 godziny przed rozkładowym odlotem. Niepełnoletni pasażerowie lecąc z nami również otrzymają mile bonusowe Panorama Club zarówno za przelot jak i za wykorzystane usługi dodatkowe jak przelot nieletniego bez opieki czy wcześniej opłacony bagaż.

- Usługa przewozu nieletniego dziecka bez opieki dorosłego jest popularna zarówno wśród rodziców i opiekunów a także szkół czy ambasad - zaznaczyła Evgeniya Satska, szefowa działu prasowego linii UIA. – I pomimo faktu, że wiele linii lotniczych przestało oferować przewóz nieletnich bez opieki, UIA nie tylko usprawniło tę ofertę ale również obniżyło opłaty. Personel UIA zadba o to, aby przekazane nam do opieki dziecko bezpiecznie i przyjemnie odbyło całą podróż od odprawy, przez przesiadki w Kijowie, aż do spotkania z wyznaczonym opiekunem na lotnisku docelowym.

Linie UIA ograniczają przewóz nieletnich dzieci bez opieki na jednym rejsie. Dlatego prosimy naszych klientów aby rezerwowali usługę przelotu dziecka bez opiekuna z wyprzedzeniem.

fot. Ukraine International Airlines
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama