Wielka wyprzedaż biletów w Ryanair

8 lipca 2016 08:27
Linie lotnicze Ryanair uruchomiły trzydniową wyprzedaż biletów, w której kupimy biletów tańsze nawet o 25% na wybranych trasach obsługiwanych przez przewoźnika.
Reklama
Ryanair oferuje bilety w promocyjnej cenie na wybranych 84 trasach - zniżka dotyczy zarówno lotów międzynarodowych jak i krajowych i obejmuje wyloty z/do Warsawy (Modlin oraz Chopin), Krakowa, Wrocławia, Gdańska, Poznania, Katowic, Rzeszowa, Szczecina, Bydgoszczy, Łodzi, Lublina oraz lotniska Olsztyn-Mazury do/z Wielkiej Brytanii, Włoch, Norwegii, Hiszpanii, Niemiec, Irlandii, Szwecji, Francji, Malty, Holandii oraz Belgii.

Promocją objęty jest okres podróży od 1 września do 30 listopada 2016 roku. Sprzedaż biletów w promocyjnej cenie do 10 lipca 2016 roku.

Rezerwacji biletów dokonujemy na stronie internetowej przewoźnika. Cena dostępna jest dla wszystkich i obowiązuje przy płatności dowolną kartą debetową (Visa Electron, MasterCard PrePaid etc.) oraz przy podróży tylko z bagażem podręcznym. Na pokład samolotów Ryanair możemy zabrać bezpłatnie dwie sztuki bagażu podręcznego: jedną większą o standardowych wymiarach i drugą mniejszą.

PRZYKŁADOWE REZERWACJE


Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy