×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


W Warszawie wylądował A330 Qatar Airways


Dziś (1.07) Qatar Airways wprowadziły do obsługi trasy Warszawa - Doha szerokokadłubowy samolot airbus A330. Do tej pory trasę obsługiwał airbus A320.


Wzrost popytu na podróże z i do Polski, w połączeniu z nieustannym dążeniem linii do rozwoju na polskim rynku, zaowocowały wprowadzeniem samolotu zdolnego pomieścić 260 pasażerów do obsługi codziennych rejsów pomiędzy Dohą a Warszawą.

Dzienna zdolność przewozowa samolotu Qatar Airways na rejsach warszawskich wzrośnie blisko dwukrotnie, z 132 miejsc na pokładzie A320 do 260 na nowym typie samolotu airbus A330. Oznacza to zwiększenie zdolności przewozowej o przeszło 95% w porównaniu do obecnie latającego na tej trasie Airbusa A320. W skali rocznej, wzrost ten przekłada się na dodatkowe 93,440 miejsc na rejsach z i do Warszawy.

- Linie Qatar Airways z przyjemnością wprowadzają samolot Airbus A330 do Warszawy, co pozwoli nie tylko na zwiększenie liczby miejsc na tej trasie, ale także stworzy nowy standard podróży dla naszych pasażerów lecących do Dohy i dalej – mówi Grisha Jenkov, Country Manager Eastern Europe - Centre Qatar Airways. 


Fotele w klasie biznes na A330 można rozłożyć do 180 stopni, przekształcając je całkowicie do pozycji łóżka, co pozwala pasażerom na wygodny sen a liniom na osiągnięcie większej spójności standardów całej szerokokadłubowej floty długodystansowej. Siedzenia wyposażono w sześciostopniowo profilowane zagłówki, czterostopniowo regulowane podpórki lędźwiowe, szereg osobistych schowków oraz specjalne przegrody zapewniające prywatność, a wszystko to w świeżym i nowoczesnym stylu. W klasie biznes znajdziemy także dotykowe monitory o przekątnej 15,4 cala oraz piloty sterujące systemem rozrywki, działające w trybie dwuekranowym. Fotele wyposażono również w gniazdo zasilania do laptopa, porty USB i możliwość podłączenia urządzeń mobilnych. 


Codzienne loty z Warszawy do Dohy zapewniają podróżnym wygodne możliwości przesiadki oraz dotarcia do najpopularniejszych lokalizacji turystycznych i biznesowych z rozwijającej się siatki połączeń Qatar Airways. Nowoczesne lotnisko Hamad International Airport oferuje pasażerom płynne transfery trwające około godziny czasu. 

foto: Qatar Airways

gość_3d85a - Profil
gość_3d85a
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie