×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Specjalne zniżki Wizz Tours


Wizz Tours uruchamia dziś specjalną promocję, aby uczcić szczyt letniego sezonu: klienci mogą zyskać natychmiastową oszczędność w wysokości 200 złotych. 
Wystarczy dokonać rezerwacji do 28 czerwca do północy używając kodu rabatowego LATO200.

Wizz Tours odpowiada na duże zainteresowanie na polskim rynku bezpiecznymi kierunkami podróży takimi jak Bułgaria, Chorwacja czy Hiszpania. 

- To kolejna istotna informacja, że klienci szukają miejsc, w których mogą czuć się pewnie podczas wakacji”– mówi Janos Barits, Dyrektor Zarządzający Wizz Tours.

Ponad 75% osób odwiedzających stronę wizztours.com poszukuje ciepłych i jednocześnie bezpiecznych kierunków zerkając na oferty wyjazdów do Hiszpanii, Bułgarii i Chorwacji. 

- To jednoznacznie pokazuje panującą w tym roku potrzebę szczególnego poczucia bezpieczeństwa. Prognozujemy, że sytuacja nie zmieni się także w najbliższej przyszłości. Jako tour operator, będziemy mieć na uwadze priorytety naszych klientów i promować pakiety wakacyjne do bezpiecznych destynacji.”- dodaje Barits.
gość_d88a6 - Profil
gość_d88a6
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie