×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Emirates: A380 w 360 stopniach


Linie Emirates, największy przewoźnik pod względem liczby posiadanych Airbusów A380, zaprezentowały pierwszą na świecie wirtualną wycieczkę po kokpicie A380 na filmie zrealizowanym w technologii 360 stopni.Kapitan Thomas Ziarno z Nowej Zelandii i pierwszy oficer Abdulrahman Mohamed Al Busaeedi ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich zabierają widzów w niezwykłą podróż po kabinie A380 Emirates, największego samolotu komercyjnego na świecie.

Znaczącym wydarzeniem dla floty airbusów A380 Emirates jest odbiór 80. maszyny A380, zaplanowany na 21 czerwca tego roku. Z kolei 1 lipca przewoźnik uruchomi codzienne połączenie A380 do Wiednia, 41. kierunku Emirates obsługiwanego przez ten samolot. Ponadto linie oczekują na dostawę 62 kolejnych A380, z czego 21 dołączy do floty jeszcze w tym roku.

Linie Emirates dysponują jedną z najmłodszych flot wśród przewoźników – średni wiek ich maszyn wynosi 5,6 roku. W jej skład wchodzi 250 szerokokadłubowych samolotów obsługiwanych przez ponad 4 tysiące pilotów blisko 100 narodowości, którzy wykonują loty do 155 kierunków w 81 krajach.

Flotę A380 Emirates obsługuje ponad 1,4 tysiąca pilotów, a samoloty Boeing – ponad 2,5 tysiąca. W tym roku przewoźnik zatrudni ponad 700 pilotów do obsługi stale rosnącej floty, organizując w tym celu liczne spotkania rekrutacyjne na całym świecie. Więcej informacji znajduje się na stronie www.emirates.com/pilots.

Aby rozejrzeć się dookoła kabiny samolotu, należy poruszać urządzeniem mobilnym lub sterować ekranem dotykowym. Na komputerze wystarczy kliknąć i przeciągnąć obraz, aby wybrać widok z odpowiedniej perspektywy.

Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_d7b69 - Profil
gość_d7b69
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie