Iberia Express: Kraków lata do Madrytu

Piotr Golianek - Profil Piotr Golianek
20 czerwca 2016 15:30
24 komentarzy

20 czerwca rozpoczęły się loty Iberii Express pomiędzy stolicą Małopolski a stolicą Hiszpanii. W poniedziałki i w soboty będzie to najwcześniejsze połączenie z krakowskiego lotniska.

Reklama

W poniedziałek, 20 czerwca linia lotnicza Iberia Express uruchomiła bezpośrednie połączenie z Krakowa do Madrytu. Rejsy będą odbywały się dwa razy w tygodniu, w poniedziałki i w soboty. Trasę obsługują samoloty airbus A320/A321.

Iberia Express jest członkiem IAG (International Airlines Group) i jednego z trzech największych sojuszy lotniczych na świecie – oneworld. Połączenia Iberii Express są w pełni zintegrowane z siatką połączeń Iberii (model hybrydowy). Dzięki temu pasażerowie mogą odkryć zarówno Hiszpanię, jak i Amerykę Południową, Łacińską i Północną.

- Iberia Express to drugi z czterech nowych przewoźników rozpoczynających w tym roku loty do Kraków Airport. Cieszymy się z nowego połączenia, tym bardziej że Kraków Airport jest jedynym polskim portem lotniczym w siatce tego przewoźnika – powiedział p.o. prezesa zarządu Kraków Airport, Radosław Włoszek.

W 2015 roku ponad 200 000 turystów, którzy odwiedzili Kraków to Hiszpanie. Hiszpania mieści się w pierwszej dziesiątce najpopularniejszych krajów, do których latają pasażerowie krakowskiego lotniska. W ubiegłym roku z lotów pomiędzy Krakowem a Madrytem skorzystało ponad 60 tysięcy pasażerów.

– Rejsy pomiędzy Krakowem a Madrytem są doskonałą ofertą zarówno dla Krakowian spragnionych hiszpańskiego słońca, jak i mieszkańców Półwyspu Iberyjskiego chcących poznać atrakcje Krakowa i Małopolski - dodał Włoszek.

Bilety na loty na trasie Kraków – Madryt można kupić na stronie www.iberiaexpress.com. Ceny za bilet w klasie ekonomicznej zaczynają się od 303 zł, a w klasie biznes od 767 zł.

Rozkład lotów prezentuje się w sposób następujący (czasy lokalne):
  • Kraków 03:50 - 07:10 Madryt Barajas (1-----6-)
  • Madryt Barajas 00:05 - 03:15 Kraków (1-----6-)


Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gość_75e8a 2017-07-28 16:39   
gość_75e8a - Profil gość_75e8a
Opinie? Iberia Express najbardziej punktualna linia w Europie :-)
gość_d6add 2017-07-28 15:35   
gość_d6add - Profil gość_d6add
Ktoś tym leciał? Na razie widzę, że naciągają przy rezerwacjach, pojawia się cena, klikasz "podaj dane pasażerów" i pojawia się inna cena, wyraźnie wyższa. Na komentarz na FB odpowiadają, że system "aktualizuje się", a bilety tańsze prawdopodobnie się skończyły. A poza tym - bezczelnym w sumie - naciąganiem, ktoś coś opowie? Opinie o tej linii dość słabe...
BA850 2016-06-26 12:31   
BA850 - Profil BA850
@mirko: napisałem to w formie żartu ;) do tego w trybie przypuszczającym :)
A do tego jestem ostatnią osobą, która by chciała zmniejszenia liczby lotów do KRK!
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama