PolskiBus: Do Budapesztu także z Wrocławia i Katowic

Mirosław Pachowicz - Profil Mirosław Pachowicz
17 czerwca 2016 12:49
Od 24 czerwca br. pasażerowie z Wrocławia i Katowic będą mogli bezpośrednio dojechać autobusem do Budapesztu. Kursy będą wykonywane przez Kraków, dzięki czemu stolica Małopolski zyska trzecie połączenie dziennie do stolicy Węgier.
Reklama

Kursy rozpoczną się we Wrocławiu (Dworzec Polbus - PKS) o godz. 5:35. Dalej autokar zatrzyma się w Katowicach (7:55) i Krakowie (9:20). Do naddunajskiego miasta dotrze o 16:20 (dworzec Kelenföld vasútállomás). W drogę powrotną wyruszy o godz. 17:20 by już następnego dnia zameldować się w stolicy województwa małopolskiego (godz. 00:30) i dalej w stolicy Górnego Śląska (1:55). Na Dolny Śląsk autobus dotrze o godz. 4:15.

- Wprowadzenie Budapesztu do naszej siatki połączeń okazało się niesamowitym sukcesem, a popularność podróży do tego miasta przerosła nasze oczekiwania. Otrzymaliśmy bardzo dużą liczbę zapytań o dodatkowe kursy do Budapesztu, dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwań naszych pasażerów, spełniliśmy ich prośby - komentuje Piotr Pogonowski, dyrektor ds. marketingu i komunikacji PolskiBus.com.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama