×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Dwie nowe trasy Wizz Aira. Do Włoch i Chorwacji


Wizz Air uruchomi dwie nowe trasy z Polski. Przewoźnik poleci do Chorwacji oraz na południe Włoch.


Węgierski przewoźnik uruchomi od 2 sierpnia połączenie z lotniska Katowice Pyrzowice do Bari na południu Włoch. Połączenie będzie realizowane dwa razy w tygodniu; we wtorki i soboty.
Bari jest stolicą urokliwego rejonu Apulia w południowych Włoszech, popularnego wśród turystów ze względu na słoneczną pogodę, piękne miasteczka i długą linię brzegową Morza Śródziemnego. 


Wizz Air poleci także z Warszawy do Splitu w Chorwacji. Chorwacja jest nowym, dwudziestym czwartym krajem w ofercie Wizz Air z Polski. Pierwszy lot odbędzie się 3 sierpnia a przewoźnik operować będzie dwa razy w tygodniu w środy i niedziele.
Split jest popularnym wakacyjnym kierunkiem na wschodnim wybrzeżu Morza Adriatyckiego. Jako główny węzeł komunikacyjny w regionie, Split stanowi dogodne połączenie z licznymi pobliskimi wyspami.


Przekazujemy dzisiaj wspaniałą wiadomość dla naszych klientów podróżujących z Polski, którzy chętnie odwiedzają słoneczne nadmorskie miejsca. Piękne wybrzeża Chorwacji oraz uroki Bari można poznać za sprawą niskokosztowych biletów Wizz Air. To doskonała okazja, aby spędzić niezapomniane wakacje - mówi Gabor Vasarhelyi, manager ds. komunikacji w Wizz Air. 

  Ceny biletów na trasie do Bari zaczynają się od 79 zł, zaś do Splitu od 199 zł. 


gość_04f7c - Profil
gość_04f7c
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie