Ryanair z taryfą na wakacje

Dominik Sipiński - Profil Dominik Sipiński
16 czerwca 2016 14:11
5 komentarzy
Linia Ryanair wprowadziła dziś (16.06) nową taryfę Leisure Plus. Zawiera ona w cenie pierwszeństwo wejścia na pokład, przydzielone miejsce oraz przewóz 20 kg bagażu rejestrowanego. To trzecia - po standardowej i biznesowej - taryfa Ryanaira.
Reklama

- Ryanair z przyjemnością wprowadza nową taryfę Leisure Plus, oferując miłośnikom wakacji oraz city break-ów pakiet usług w obniżonych cenach jak pierwszeństwo wejścia na pokład, przydzielone miejsce oraz przewóz 20 kg bagażu rejestrowanego już od 229 zł. Wprowadzenie taryfy Leisure Plus jest odpowiedzią na rosnące oczekiwania naszych klientów podróżujących z rodzinami bądź przyjaciółmi, którzy chcą wejść na pokład samolotu jako pierwsi, siedzieć obok siebie, zabrać dwa bagaże podręczne oraz bagaż rejestrowany - tłumaczy cytowany w komunikacie prasowym Kenny Jacobs, wiceprezes Ryanaira ds. marketingu.

Ryanair wprowadził też zmiany w ofercie Business Plus.


- Oferujemy elastyczność przy zmianie terminu podróży w ramach dwóch dni od pierwotnego terminu, wprowadzając jednocześnie możliwość dokonania zmian nawet w dniu wylotu - dodaje Jacobs.

Taryfa Business Plus obejmuje w cenie także fast-track przez kontrolę bezpieczeństwa, pierwszeństwo wejścia na pokład, przydzielone miejsce premium, oddzielne stanowisko odprawy Business Plus i odprawę na lotnisku gratis.

fot. Ryanair
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
lysypiotr76 2016-06-21 17:47   
lysypiotr76 - Profil lysypiotr76
W przyszłym roku FR zacznie latać w Argentynie , a potem być może w innych państwach Ameryki Południowej .zobacz link
gość_38a89 2016-06-17 12:47   
gość_38a89 - Profil gość_38a89
do camilio gł i podstawowa to taka że załoga zarabia grosze w krk i innych lotniskach zapieprza do samolotu na piechote nie ważne czy pada czy jest upał więc podczas lotu roznosi sie od niej cudny zapach w kabinie no i nie zapominajmy o sprzedaży i tłumaczenia sie co chwila dlaczego sie zdrapek nie sprzedało lub innego badziewia
camilio 2016-06-17 08:36   
camilio - Profil camilio
W związku z dynamicznym rozwojem Rajana, uprzejmie proszę koleżeństwo o wymienienie dwóch różnic między LC a tzw. tradycyjnymi liniami :)
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama