×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Ryanair z taryfą na wakacje


Linia Ryanair wprowadziła dziś (16.06) nową taryfę Leisure Plus. Zawiera ona w cenie pierwszeństwo wejścia na pokład, przydzielone miejsce oraz przewóz 20 kg bagażu rejestrowanego. To trzecia - po standardowej i biznesowej - taryfa Ryanaira.


- Ryanair z przyjemnością wprowadza nową taryfę Leisure Plus, oferując miłośnikom wakacji oraz city break-ów pakiet usług w obniżonych cenach jak pierwszeństwo wejścia na pokład, przydzielone miejsce oraz przewóz 20 kg bagażu rejestrowanego już od 229 zł. Wprowadzenie taryfy Leisure Plus jest odpowiedzią na rosnące oczekiwania naszych klientów podróżujących z rodzinami bądź przyjaciółmi, którzy chcą wejść na pokład samolotu jako pierwsi, siedzieć obok siebie, zabrać dwa bagaże podręczne oraz bagaż rejestrowany - tłumaczy cytowany w komunikacie prasowym Kenny Jacobs, wiceprezes Ryanaira ds. marketingu.

Ryanair wprowadził też zmiany w ofercie Business Plus. 


- Oferujemy elastyczność przy zmianie terminu podróży w ramach dwóch dni od pierwotnego terminu, wprowadzając jednocześnie możliwość dokonania zmian nawet w dniu wylotu - dodaje Jacobs. 

Taryfa Business Plus obejmuje w cenie także fast-track przez kontrolę bezpieczeństwa, pierwszeństwo wejścia na pokład, przydzielone miejsce premium, oddzielne stanowisko odprawy Business Plus i odprawę na lotnisku gratis.

fot. Ryanairgość_2437e - Profil
gość_2437e
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie