×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Ryanair wynajmie pokoje turystom


Linia Ryanair zaoferuje swoim pasażerom możliwość wynajmuj pokoju w hotelu, hostelu, pensjonacie lub kwaterach prywatnych w ramach usługi Ryanair Rooms. Start planowany jest na 1 października.


Przewoźnik zaprasza właścicieli obiektów turystycznych i prywatnych mieszkań do zgłaszania się do programu. Ryanair obiecuje w komunikacie prasowym, że oferowane w ten sposób zakwaterowanie będzie najtańsze na rynku.

- Niskie ceny biletów Ryanaira zrewolucjonizowały podróże lotnicze dla pasażerów w Europie. Teraz dzięki Ryanair Rooms zrewolucjonizujemy rynek zakwaterowania. Oferta będzie dostępna od 1 października na stronie internetowej Ryanaira. Coraz więcej pasażerów szuka u Ryanaira produktów innych niż bilety lotnicze. Widzimy to jako naturalny proces w ramach naszej transformacji w kierunku bycia Amazonem podróży lotniczych - powiedział Kenny Jacobs, szef marketingu przewoźnika.gość_ecc41 - Profil
gość_ecc41
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie