×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Sprint Air: Nowa trasa z Radomia do Lwowa


Już za dwa tygodnie mieszkańcy Radomia, południowej części województwa mazowieckiego oraz województw ościennych będą mogli polecieć z Portu Lotniczego Radom do Lwowa. 
W czwartek, 23 czerwca, pierwszy lot na tej trasie wykona Sprint Air. Z okazji ogłoszenia połączenia linia lotnicza zwiększyła pulę biletów w promocyjnej cenie 149 zł na podróż w czerwcu. 

Nowe połączenie linii lotniczej Sprint Air z Radomia do Lwowa realizowane będzie dwa razy w tygodniu, w czwartki oraz w niedziele według poniższego rozkładu. Lot, obsługiwany przez 33-miejscowy samolot turbośmigłowy Saab 340, będzie trwał niewiele ponad godzinę.

W czwartki wylot z Radomia zaplanowano na 18:50, lądowanie we Lwowie na 21:05. Ze Lwowa samolot wyleci o 21:35 i wyląduje o 21:35 czasu lokalnego w Radomiu. W niedziele zaś odpowiednio: start z Radomia 12:10, lądowanie we Lwowie o 14:35. Ze Lwowa start zaplanowano na 15:00 i o 15:00 czasu lokalnego lądowanie w Radomiu.

- Cieszymy się, że nasza siatka połączeń z Radomia rozrasta się, w skutek czego możemy dziś zaproponować naszym pasażerom piątą trasę. Lwów to piękne miasto i atrakcyjny kierunek podróży dla polskich turystów. Liczymy, że dogodne położenie lotniska w Radomiu, które umożliwia łatwy dojazd do Warszawy, w połączeniu z przystępnymi cenami biletów sprawią,  że loty w obie strony będą cieszyły się równie dużym zainteresowaniem jak nasze pozostałe trasy z radomskiego lotniska: do Gdańska, Pragi, Berlina i Wrocławia - mówi Jarosław Chłopecki, dyrektor handlowy Sprint Air. 

- Bardzo się cieszę, że możemy zaoferować kolejny kierunek. Może być to kierunek zarówno weekendowy, biznesowy jak i migracyjny. Loty do Lwowa połączone są z lotami do i z Wrocławia. Mam nadzieję, że będzie to kolejny kierunek, który się sprawdzi - mówi Dorota Sidorko, Prezes Portu Lotniczego w Radomiu.

Bilety na loty Sprint Aira dostępne stronie internetowej przewoźnika.
gość_610cc - Profil
gość_610cc
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie