Tamara Vallois szefem ds. komunikacji Wizz Aira

Dominik Sipiński - Profil Dominik Sipiński
08 czerwca 2016 19:40
Wizz Air ogłosił, że Tamara Vallois stanęła na czele działu komunikacji firmy. Vallois wykonuje swoje obowiązki w siedzibie Wizz Aira w Budapeszcie, a jej bezpośrednim przełożonym jest dyrektor korporacyjny Owain Jones.
Reklama

- Tamara pracuje w dziale komunikacji Wizz Aira od trzech lat. Z ogromną radością powierzamy jej wyższe stanowisko - powiedział cytowany w komunikacie prasowym Owain Jones, dyrektor korporacyjny linii. - Jako szefowa komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej, Tamara będzie zarządzać zespołem, który cieszy się świetną reputacją w naszej branży. Jej dotychczas zdobyte doświadczenie w sektorze FMCG i motoryzacyjnym jest wielką korzyścią dla zespołu.


32-letnia Vallois dołączyła do Wizz Air w 2013 r. jako menedżer ds. komunikacji wewnętrznej. Wcześniej zawodowe doświadczenie w zakresie marketingu i komunikacji zdobywała pracując w Colgate-Palmolive, General Motors i Agoda.com. Na nowym stanowisku zajęła miejsce Douga Olivera, który pracował w Wizzie od 2015 r. w ramach czasowego kontraktu.

fot. Wizz Air
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama