×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


KLM Bus Service dowiezie za darmo do Amsterdamu


Od 9 czerwca br. KLM rozszerzy swoją usługę KLM Bus Service. Do obecnie istniejących tras do Nijmegen i Arnhem dojdzie nowa - z Maastricht przez Eindhoven na lotnisko Amsterdam-Schipchol. Dla pasażerów holenderskiej linii przejazd jest darmowy.


Oferta kierowana jest do podróżnych, którzy z regionu obu miast pragną dostać się do głównego hubu KLM-u i stąd kontynuować podróż samolotem na dowolnej trasie z siatki połączeń przewoźnika. Warunkiem jest wskazanie Maastricht lub Eindhoven jako miejsca początkowej i/lub końcowej destynacji.

Autobus będzie wykonywał przejazdy dwa razy dziennie, przez cały tydzień. Wyruszy on z Maastricht Central Station i przez Maastrich Airport i Eindhoven Airport dotrze na stołeczne lotnisko. W przypadku jego opóźnienia linia bez opłat, automatycznie zamieni rezerwację na następny dostępny lot. 

Pojazdy podstawiane do obsługi trasy są dostosowane do potrzeb osób o ograniczonej mobilności. Na ich pokładach dostępne jest Wi-Fi, kawa, herbata oraz woda a także KLM Inflight Magazine "Holland Herald". 

fot. (okładka): KLMgość_799b3 - Profil
gość_799b3
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie