KLM Bus Service dowiezie za darmo do Amsterdamu

6 czerwca 2016 07:48
Od 9 czerwca br. KLM rozszerzy swoją usługę KLM Bus Service. Do obecnie istniejących tras do Nijmegen i Arnhem dojdzie nowa - z Maastricht przez Eindhoven na lotnisko Amsterdam-Schipchol. Dla pasażerów holenderskiej linii przejazd jest darmowy.
Reklama
Oferta kierowana jest do podróżnych, którzy z regionu obu miast pragną dostać się do głównego hubu KLM-u i stąd kontynuować podróż samolotem na dowolnej trasie z siatki połączeń przewoźnika. Warunkiem jest wskazanie Maastricht lub Eindhoven jako miejsca początkowej i/lub końcowej destynacji.

Autobus będzie wykonywał przejazdy dwa razy dziennie, przez cały tydzień. Wyruszy on z Maastricht Central Station i przez Maastrich Airport i Eindhoven Airport dotrze na stołeczne lotnisko. W przypadku jego opóźnienia linia bez opłat, automatycznie zamieni rezerwację na następny dostępny lot.

Pojazdy podstawiane do obsługi trasy są dostosowane do potrzeb osób o ograniczonej mobilności. Na ich pokładach dostępne jest Wi-Fi, kawa, herbata oraz woda a także KLM Inflight Magazine "Holland Herald".

fot. (okładka): KLM

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy