×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Stadionowe stewardessy


Zapoznawanie się z procedurami bezpieczeństwa kojarzy się przede wszystkim z samolotami. Jednak jak się okazuje nie tylko, bo safety demo trafiło już nawet na stadiony...


Gdy linie Emirates pokazało swój film, w którym stewardessy instruowały kibiców na stadionie w Lizbonie, wzbudził on zainteresowanie całego świata. Opublikowany w październiku ubiegłego roku film obejrzało już prawie 2,5 mln osób. Widzowie docenili starania przewoźnika i materiał zdobył nawet nagrodę dla najlepszej reklamy. 

Jak się okazało, film sprawdził się w roli doskonałej reklamy nie tylko dla sponsorowanego przez Emirates klubu, ale przede wszystkim dla samej linii. Nic więc dziwnego, że stewardessy przewoźnika z Dubaju zaczęły pojawiać się na stadionach jeszcze częściej. Odziane w zimowe stroje stewardessy pojawiły się także w Hamburgu, gdzie kibice oprócz gry swoich ulubionych zespołów zobaczyli także członkinie personelu pokładowego grające w piłkę nożną. W kwietniu natomiast stewardessy trafiły na mecz krykieta w Kalkucie. By później zjawić się na meczu baseballowym w Los Angeles. 

Linie z Zatoki Perskiej starają się jak najlepiej wykorzystać sponsoring drużyn sportowych do swoich celów marketingowych. Atrakcyjne formy reklamy z całą pewnością przyciągną rzeszę nowych klientów, pytanie tylko czy stewardessy wkraczające na boisko nie stają się powoli oklepanym motywem?gość_69048 - Profil
gość_69048
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie