Stadionowe stewardessy

Piotr Golianek - Profil Piotr Golianek
08 czerwca 2016 07:49
1 komentarz
Zapoznawanie się z procedurami bezpieczeństwa kojarzy się przede wszystkim z samolotami. Jednak jak się okazuje nie tylko, bo safety demo trafiło już nawet na stadiony...
Reklama

Gdy linie Emirates pokazało swój film, w którym stewardessy instruowały kibiców na stadionie w Lizbonie, wzbudził on zainteresowanie całego świata. Opublikowany w październiku ubiegłego roku film obejrzało już prawie 2,5 mln osób. Widzowie docenili starania przewoźnika i materiał zdobył nawet nagrodę dla najlepszej reklamy.

Jak się okazało, film sprawdził się w roli doskonałej reklamy nie tylko dla sponsorowanego przez Emirates klubu, ale przede wszystkim dla samej linii. Nic więc dziwnego, że stewardessy przewoźnika z Dubaju zaczęły pojawiać się na stadionach jeszcze częściej.Odziane w zimowe stroje stewardessy pojawiły się także w Hamburgu, gdzie kibice oprócz gry swoich ulubionych zespołów zobaczyli także członkinie personelu pokładowego grające w piłkę nożną.W kwietniu natomiast stewardessy trafiły na mecz krykieta w Kalkucie.By później zjawić się na meczu baseballowym w Los Angeles.

Linie z Zatoki Perskiej starają się jak najlepiej wykorzystać sponsoring drużyn sportowych do swoich celów marketingowych. Atrakcyjne formy reklamy z całą pewnością przyciągną rzeszę nowych klientów, pytanie tylko czy stewardessy wkraczające na boisko nie stają się powoli oklepanym motywem?
Reklama

Ostatnie komentarze

gość_9aff1 2016-06-08 12:41   
gość_9aff1 - Profil gość_9aff1
G E N I A L N E !!!
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama