×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Lufthansa konsoliduje szkoły lotnicze


Zarząd Lufthansy zadecydował o połączeniu wszystkich szkół lotniczych należących do koncernu pod jedną marką - European Flight Academy. Szkolenia nadal będą odbywały się także w Stanach Zjednoczonych.


W skład European Flight Academy wejdą: Lufthansa Flight Training Pilot School (VFS) w Bremie, Airline Training Center Arizona (ATCA), Pilot Training Network (PTN) we Frankfurcie i Swiss Aviation Training (SAT).

Koncern oczekuje, że dzięki konsolidacji będzie mógł z jednej strony oferowań tańsze kursy dla przyszłych pilotów, a z drugiej strony zapewni jednolitą i wysoką jakość.

W najbliższym czasie planowane są nowe nabory jedynie do Pilot Training Network we Frankfurcie, dlatego Lufthansa zadecydowała, że standardy tej szkoły zostaną zaadoptowane przez pozostałe oddziały. 

European Flight Academy Lufthansy niezmiennie będzie szkolić pilotów zarówno dla niemieckiego koncernu, jak i dla innych spółek na rynku. gość_4da7c - Profil
gość_4da7c
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie