Wyjątkowy pokaz mody na pasie startowym w Helsinkach

Mirosław Pachowicz - Profil Mirosław Pachowicz
02 czerwca 2016 08:51
24 maja br. oczy świata mody skierowane były na lotnisko w Helsinkach. Oczekiwany pokaz Match Made in HEL odbył się na pasie startowym. Na wydarzeniu organizowanym wspólnie przez Finnaira i Finavię pojawiło się siedmiu projektantów z europejskiego i azjatyckiego rynku prezentujących swoje kreacje.
Reklama

Szerokokadłubowy samolot Finnaira stojący na pasie startowym, olśniewające kreacje i promienie letniego wieczornego słońca stworzyły unikalny klimat i scenografię wydarzenia. Wśród 350 gości, którzy uczestniczyli w pokazie, było około setki międzynarodowych dziennikarzy i wpływowych postaci ze świata mody.

- Chcemy złożyć gorące podziękowania za ten wspaniały pokaz jego wszystkim uczestnikom i organizatorom - mówi Katja Siberg, wiceprezes ds. marketingu i rozwoju Finavii. - Kreacje projektantów lśniły blaskiem na pasie startowym, ale atmosferę stworzyła także przepiękna pogoda. Był to niezwykły sposób promocji lotniska w Helsinkach jako dogodnego miejsca przesiadek na trasach łączących Europę i Azję.

- Zorganizowaliśmy ten pokaz mody, by podkreślić znaczenie połączeń między Europą a Azją i zaprezentować najbardziej intrygujących projektantów obecnego sezonu z obydwu kontynentów - dodaje Johanna Jäkälä, wiceprezes ds. marki i marketingu Finnaira. - Lotnictwo odgrywało kluczową rolę w popularyzowaniu trendów mody na całym świecie. Każdego dnia podczas naszych lotów widzimy jak moda inspiruje i łączy ludzi. To wydarzenie także zaowocowało wieloma nowymi międzynarodowymi relacjami.


Match Made in HEL to kampania zorganizowana przez Finnaira i Finavię. Ma na celu zwiększenie międzynarodowej rozpoznawalności lotniska w Helsinkach i linii lotniczych Finnair, a także wypromowanie wygodnych połączeń transferowych pomiędzy Europą a Azją.

Więcej informacji o tym wyjątkowym wydarzeniu można znaleźć klikając tutaj.

Fot. Finnair (materiały prasowe przesłane do Redakcji)
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama