×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Ryanair kasuje loty z Polski do Oslo Rygge


Linie lotnicze Ryanair zapowiedziały zamknięcie w sezonie zimowym swojej bazy operacyjnej na lotnisku Rygge. Przewoźnik zlikwiduje kilka tras z Polski do Norwegii.


29 października 2016 roku linie lotnicze Ryanair zamkną swoją bazę operacyjną na lotnisko Oslo Rygge - ma to związek z wprowadzeniem nowego podatku lotniczego w Norwegii. W związku decyzją norweskiego rządu przewoźnik zlikwiduje połączenia z Rzeszowa, Szczecina, Wrocławia oraz Poznania do Oslo Rygge, natomiast loty z Gdańska, Krakowa oraz Warszawy Modlina będą realizowane w sezonie zimowym na lotnisko Torp. 

W sumie Ryanair skasuje 18 tras z lotniska Oslo Rygge, dwa połączenia z Londynu Stansted oraz Wilna będą realizowane na główne lotnisko Oslo Gardermoen, a kolejnych pięć tras z Alicante, Gran Canarii, Manchesteru, Mediolanu Bergamo oraz Teneryfy będzie obsługiwanych z lotniska Oslo Torp.gość_4da7c - Profil
gość_4da7c
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie