Ryanair kasuje loty z Polski do Oslo Rygge

Anna Żuchlińska - Profil Anna Żuchlińska
01 czerwca 2016 10:55
17 komentarzy
Linie lotnicze Ryanair zapowiedziały zamknięcie w sezonie zimowym swojej bazy operacyjnej na lotnisku Rygge. Przewoźnik zlikwiduje kilka tras z Polski do Norwegii.
Reklama

29 października 2016 roku linie lotnicze Ryanair zamkną swoją bazę operacyjną na lotnisko Oslo Rygge - ma to związek z wprowadzeniem nowego podatku lotniczego w Norwegii. W związku decyzją norweskiego rządu przewoźnik zlikwiduje połączenia z Rzeszowa, Szczecina, Wrocławia oraz Poznania do Oslo Rygge, natomiast loty z Gdańska, Krakowa oraz Warszawy Modlina będą realizowane w sezonie zimowym na lotnisko Torp.

W sumie Ryanair skasuje 18 tras z lotniska Oslo Rygge, dwa połączenia z Londynu Stansted oraz Wilna będą realizowane na główne lotnisko Oslo Gardermoen, a kolejnych pięć tras z Alicante, Gran Canarii, Manchesteru, Mediolanu Bergamo oraz Teneryfy będzie obsługiwanych z lotniska Oslo Torp.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gość_d2235 2016-06-10 20:11   
gość_d2235 - Profil gość_d2235
Przy zakupie biletow lotniczych podpisujemy z liniami umowe, w ktorej jest zapis, ze w przypadku wprowadzenia dodatkowych podatkow przewoznik moze wystapic o doplate.
Affinitor 2016-06-10 19:27   
Affinitor - Profil Affinitor
Oj tam, od razu bezczelność. Przecież Ryanair ustami swojego rzecznika ubolewa i płacze. Tak im żal biednych pasażerów. Nie wiem tylko dlaczego pan rzecznik kłamie twierdząc, ze to pasażerowie musza płacić ten podatek. Wszak to linia ma go płacić, a ponieważ w swojej pazerności na zyski zamierza dodatkowo obciążyć nim klientów, to wygodniej wmawiać tym ostatnim, ze to na nich królestwo Norwegii chce zarabiać. :)
lysypiotr76 2016-06-10 18:33   
lysypiotr76 - Profil lysypiotr76
FR i DY tym którzy skorzystają po 1 czerwca z lotów do Norwegii chcą ściągnąć podatek pasażerski . Bezczelność nie ma granic. zobacz link
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama