Tańsze loty Air France-KLM w klasach premium

Jakub Bujnik - Profil Jakub Bujnik
31 maja 2016 09:28
Do 15 czerwca Air France i KLM oferują tańsze przeloty w klasach biznes i ekonomicznej premium. W najnowszej ofercie "first minute" znalazły się m.in. Wyspy Karaibskie, obie Ameryki, Azja i Afryka.
Reklama

Do najciekawszych propozycji promocyjnych przelotów w klasie biznes linami Air France i KLM na terenie Azji należy Bangkok w cenie od 7 989 PLN, Hongkong od 8 689 PLN, Szanghaj 7 289 PLN oraz Pekin od 7 289 PLN.

Natomiast na terenie Ameryki Południowej linią KLM polecimy w klasie biznes do Buenos Aires od 10 909 PLN, Rio de Janeiro od 7 859 PLN, do Hawany od 8 409 PLN i Limy od 8 329 PLN.

Okazje można znaleźć również na trasach do Stanów Zjednoczonych. Na przykład do Nowego Jorku ceny przelotów w klasie biznes zarówno liniami Air France, jak i KLM zaczynają się od 6 449 PLN. Natomiast w ofercie Air France rejs do San Francisco można zarezerwować od 9 239 PLN, do Los Angeles od 10 039 PLN czy Miami od 8 439 PLN.

Warto również wspomnieć o oszczędnościach jakie czekają na członków programu BlueBiz podróżujących klasą biznes zarówno linią Air France, jak i KLM: w obydwu przypadkach za przelot w obie strony w taryfie promocyjnej podróżny dodatkowo oszczędza 500 PLN, czyli równowartość 500 Punktów Blue Credits, którymi może płacić za dowolne przeloty w obrębie siatki połączeń Air France-KLM oraz partnerskich linii lotniczych.

Pod koniec sezonu letniego 2016 linia Air France będzie miała we flocie 32 samoloty boeing 777 wyposażone w nowe kabiny we wszystkich klasach. Klasa biznes została zmodernizowana według koncepcji 3P: Pełnia poziomu, Pełnia prywatności i Pełnia swobody.

Linia Air France wprowadziła niedawno na trasie Nowy Jork-Paryż usługę "Night Service". Podróżni klasy biznes mogą przed wieczornym wylotem zjeść posiłek w poczekalni biznesowej na lotnisku w Nowym Jorku (JFK) w specjalnej prywatnej strefie.

W promocji znalazła się również klasa ekonomiczna premium linii Air France. Podróżni mają do dyspozycji wyodrębnioną cześć kabiny na pokładzie i zapewnione o 40 proc. więcej miejsca w porównaniu z klasą ekonomiczną.

Również linia KLM jest w trakcie modernizacji kabin w swoich samolotach. Do końca października tego roku już 75 proc. floty dalekiego zasięgu KLM będzie w klasie biznes wyposażona w najnowsze rozwiązania.

W nowej klasie biznes KLM na lotach dalekiego zasięgu podróżni mają do dyspozycji bardziej komfortowe fotele, które można rozłożyć do 180 stopni, do pozycji łóżka. Obecnie długość foteli po całkowitym rozłożeniu wynosi 207 cm długości, co sprawia, że KLM oferuje najdłuższe łóżka wśród europejskich przewoźników lotniczych.

Klasa biznes w nowej odsłonie to dzieło holenderskiej projektantki Helli Jongerius, która stworzyła stylowe i przytulne wnętrze, dbając przy tym o ekologię. Warto wspomnieć, że wykorzystała ona w swoim projekcie tkaniny z wełny z recyclingu, wycofane z użytku stroje stewardes oraz przetworzone wykładziny zdobiące w przeszłości samoloty KLM. Natomiast najnowsze etui na ekskluzywny zestawów kosmetyków i akcesoriów podróżnych w wersji damskiej i męskiej to dzieło słynnego holenderskiego projektanta mody Jana Taminiau, który tworzy między innymi dla królowej Maximy czy Beyoncé.

Fot. Air France-KLM

Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama