×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Sprint Air: Radom bez nowych tras


Sprint Air ogłosił dziś (25.05) nowy rozkład. Nie ma w nich oczekiwanych nowych połączeń, jednak przewoźnik zwiększy liczbę lotów z Radomia do Wrocławia i Gdańska.


Kilka tygodni temu prezydent Radomia Radosław Witkowski zapowiedział uruchomienie nowych połączeń z lotniska w Sadkowie, na swym facebookowym profilu umieścił wpis: "Już niebawem kolejne dobre informacje dla radomskiego lotniska. Szykują się nowe połączenie zarówno w ramach Schengen, jak i non-Schengen". Spekulowano, że Sprint Air może rozpocząć loty z Radomia do Lwowa. Dziś wiemy, że przynajmniej na razie nowych kierunków nie będzie. Jednak w przyszłym tygodniu przewoźnik może ogłosić nową trasę. Czy będzie to Lwów? Kajetan Orzeł, rzecznik portu w Radomiu uchyla rąbka tajemnicy.

Oczywiście będzie nowy kierunek. Do ustalenia są szczegóły operacyjne, niezależne od PL Radom i Sprint Air. Tak to czasem bywa z operacjami poza Schengen - mówi w rozmowie z Pasazer.com.

Sprint Air zdecydował się jednak na zwiększenie liczby lotów pomiędzy Radomiem a Gdańskiem i Wrocławiem. Do stolicy Dolnego Śląska polecimy trzy razy w tygodniu, a nad polskie morze dwukrotnie: w piątki i w niedziele. Nowy rozkład lotów Sprint Aira wejdzie w życie w poniedziałek, 20 czerwca.

- Prawdziwym hitem okazał się Gdańsk. Na tej trasie notujemy ponad 80-procentowe wypełnienie pokładu – już teraz bardzo dobre, a według prognoz będzie jeszcze rosło w kolejnych tygodniach - mówi w rozmowie z Pasazer.com Adrianna Fibingier-Pawelska, dyrektor ds. marketingu i PR Sprint Air.


Loty do Gdańska są prawdziwym sprzedażowym hitem. Popularność tej trasy, ale również głosy wielu pasażerów sygnalizujących, że istnieje równoległe zapotrzebowanie na loty w drugą stronę skłoniły nas, aby w letnim rozkładzie zaproponować również mieszkańcom Trójmiasta weekendowy wypad na Mazowsze. Jesteśmy przekonani, że na dodatkowej rotacji skorzystają również radomianie planujący dłuższy niż tylko weekendowy odpoczynek nad Bałtykiem. Z kolei niedzielne loty na trasie Wrocław- Radom ucieszą osoby zainteresowane spędzeniem przedłużonego weekendu na obu końcach tej trasy, - mówi Jarosław Chłopecki, dyrektor handlowy.gość_f093b - Profil
gość_f093b
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie