×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Z Olsztyna do Londynu, Dusseldorfu i Warszawy?


Już niedługo z lotniska w Szymanach wystartują nowe połączenia. Polecimy m.in. do Niemiec, Anglii oraz na nowej trasie krajowej.


Według informacji Gazety Olsztyńskiej już za miesiąc ma wystartować nowe krajowe połączenie z Szyman do Warszawy. Trasa do stolicy może być obsługiwana przez Sprint Aira.

Na początku lipca uruchomione ma zostać nowe połączenie z mazurskiego portu lotniczego do Dusseldorfu, przedstawiciele lotniska nie chcą zdradzić przewoźnika, który miałby realizować rejsy do Niemiec, jedynie tylko, że loty miałyby się odbywać samolotami Boeing 737-700. 

W połowie września siatka połączeń z Szyman ma się wzbogacić o kolejne połączenie do Wielkiej Brytanii - z Mazur mielibyśmy polecieć do Londynu Stansted. Rejsy do Anglii miałby obsługiwać Ryanair. 


Obecnie z Szyman rejsy realizują linie lotnicze Sprint Air, które oferują loty do Krakowa oraz Berlina. W czerwcu wystartują nowe trasy z Mazur do Londynu Luton, obsługiwane przez Wizz Air; Monachium, obsługiwane przez Adria Airways oraz do Wrocławia, obsługiwane przez Sprint Air.gość_33b29 - Profil
gość_33b29
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie