Morze nowych tras? Wizz Air w Bydgoszczy?

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
17 maja 2016 00:01
10 komentarzy
W systemie rezerwacyjnym linii Wizz Air pojawiło się wiele nowych połączeń, w tym po Polsce, a także nowe polskie lotnisko z którego mógłby operować Wizz Air. Niestety wszystko wskazuje na to, że to tylko błąd systemowy.
Reklama

Przewoźnik oddał dziś do użytku nową, mobilną wersje swojej strony internetowej, a w niej aż roi się od ciekawych tras. Tras, które ucieszyłyby nie jednego fana podróży lotniczych. Szczególnie jednak tych z Bydgoszczy.

Według systemu z Bydgoszczy "można" polecieć do Alesund, Barcelony, Bergen, Mediolanu oraz Paryża.


Z Gdańska przewoźnik "oferuje" loty do... Budapesztu, Cluj Napoca, Wilna, Warszawy oraz Katowic.

Z Katowic ZAŚ na Lotnisko Chopina oraz do... Wrocławia, z Wrocławia do Poznania i Katowic.


Z Lublina "dostępne" są loty do Warszawy i Katowic.


Pomimo, że to najpewniej błąd programistyczny to miło popatrzeć na tak rozbudowaną siatkę połączeń węgierskiej linii po Polsce. Może kiedyś się takiej doczekamy. Może doczekamy się również węgierskiego przewoźnika w Bydgoszczy.

Trzymamy kciuki!


Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gość_ba351 2016-06-02 16:27   
gość_ba351 - Profil gość_ba351
Ze Szczecina i Gdanska do BRISTOLU - Wizzair niech zacznie robić konkurencję Ryanowi !
lysypiotr76 2016-05-17 16:46   
lysypiotr76 - Profil lysypiotr76
Panowie .Prezes bydgoskiego lotniska już nie raz mówił publicznie , że od kilku lat namawia Wizz do wejścia na to lotnisko. I Wizz konsekwentnie odmawia. Wolą wypełniać samoloty mieszkańcami woj. kujawsko-pomorskiego w Poznaniu , Gdańsku czy Warszawie.
gość_05ee0 2016-05-17 13:28   
gość_05ee0 - Profil gość_05ee0
@gość_6e448 Dlaczego Bydgoszcz nie potrafi dogadać się z Wizz Airem?Wizz Air tłumaczy to tym,że jest silnie obecny w Gdańsku i Poznaniu,które są silną konkurencją dla Bydgoszczy,więc Wizz Air rozumie to tak,że gdyby wszedł do Bydgoszczy byłby konkurencją dla samego siebie.A Szymany są daleko od Poznania i Gdańska.Podobna sytuacja jest w Krakowie,skoro Wizz Air silnie operuje w Katowicach to uznał,że w Krakowie lub Rzeszowie byłby konkurencją dla samego siebie.Dlatego chyba wybrał Lublin bo jest daleko od Katowic.Myślę,że skoro ktoś ma taką logikę,to w ogóle nie warto z takim gościem rozmawiać.Dlatego moim życzeniem byłoby to by Bydgoszcz nie rozmawiała już więcej z Wizzem skoro ten nie zna się na rynku.Wiem,że trzeba będzie dłużej czekać,ale prędzej czy później zgłoszą się inne firmy.Uważam,że rynek lotniczy w Polsce jest jeszcze kulawy.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama