×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wizz Air: Inauguracja 5 tras z Warszawy


Linia lotnicza Wizz Air rozpoczęła w miniony weekend operacje szóstym samolotem w bazie w Warszawie uruchamiając pięć nowych tras z Lotniska Chopina.


W nowej ofercie przewoźnika znajdują się połączenia ze stolicy Polski do Aberdeen i Bristolu w Wielkiej Brytanii, Bari we Włoszech, Porto w Portugalii i stolicy Islandii – Reykjaviku. Połączenia na każdej z wymienionych tras odbywać się będą dwa razy w tygodniu. 

Obecnie linia ma 6 samolotów na warszawskim Lotnisku Chopina i zatrudnia tam ponad 200 osób załogi. W 2015 roku przewoźnik obsłużył ponad 1,5 mln pasażerów latających z i do Warszawy. Wraz z nowymi połączeniami, siatka połączeń Wizz Air z Warszawy to 38 tras do 19 krajów.


Z ogromną radością rozpoczynamy loty na kolejnych pięciu nowych, wyjatkowych trasach z Lotniska Chopina w Warszawie. Wierzymy, że bez względu na cel wyjazdu, biznesowy czy wypoczynkowy, nasi pasażerowie z Warszawy będą cieszyć się podróżami do tych niezwykle atrakcyjnych destynacji korzystając z udoskonalonego serwisu na naszym pokładzie. Jednocześnie, jesteśmy przekonani, że Polska będzie beneficjentem napływu turystów, co przyczyni się do rozwoju nowych miejsc pracy w sektorze turystycznym i hotelarskim - mówi Gabor Vasarhelyi, manager ds. komunikacji w Wizz Air.gość_d4dd5 - Profil
gość_d4dd5
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie