×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Frantisek Siling nowym dyrektorem Air France KLM w Polsce


Frantisek Siling, dotychczasowy dyrektor generalny Air France KLM w Czechach i na Słowacji objął stanowisko Dyrektora Generalnego i Sprzedaży Air France KLM w Polsce.Wcześniej w Pradze odpowiadał za rozwój i umocnienie pozycji Grupy Air France KLM na obydwu rynkach. Siling zastąpił w Polsce dotychczasową Dyrektor Generalną Chloé Marchand, która podejmie nowe wyzwania zawodowe w paryskiej centrali Air France KLM.

Frantisek Siling ma wieloletnie doświadczenie zawodowe, głównie w obszarze marketingu i sprzedaży zarówno w lokalnych firmach, jak i międzynarodowych korporacjach, jak np. CPC Foods, Eurotel czy Panasonic.  

Do KLM dołączył w 1997 roku, gdzie na stanowisku Key Account Manager odpowiadał za obsługę klientów korporacyjnych i biur podróży. W 2000 roku objął posadę Country Managera KLM Republiki Czeskiej, by pięć lat później, krótko po połączeniu linii Air France z KLM, awansować na Country Managera Air France KLM w Czechach i na Słowacji. Od 2010 roku odpowiadał także kompleksowo za działania marketingowe i sprzedaż największego partnera Air France KLM – linii Delta Air Lines na rynkach czeskim i słowackim. Franciszek Siling jest absolwentem Politechniki Czeskiej w Pradze.   

Dziękuję za zaufanie i ogromnie cieszę się z nowego wyzwania zawodowego. Polska to ciekawy rynek, dynamicznie się rozwijający. Polacy polubili podróżowanie i odwiedzają coraz bardziej odległe zakątki świata, do których możemy zaoferować im przeloty. Z pewnością dołożę starań, aby nasza oferta była jeszcze bardziej atrakcyjna dla polskich pasażerów i spełniała ich oczekiwania. – powiedział Frantisek Siling, nowy dyrektor generalny i sprzedaży Air France KLM w Polsce.

gość_42560 - Profil
gość_42560
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie