×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Janusz Niedziela wiceprezesem PAŻP


Janusz Niedziela z dniem 5 maja 2016 r. wiceprezesem Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej ds. finansowo-administracyjnych.Minister Infrastruktury i Budownictwa Andrzej Adamczyk, na wniosek p.o. Prezesa Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej Magdaleny Jaworskiej, powierzył z dniem 5 maja 2016 roku Januszowi Niedzieli funkcję zastępcy Prezesa PAŻP ds. finansowo - administracyjnych. 

Jednocześnie Minister Infrastruktury i Budownictwa odwołał z tym samym dniem Magdalenę Jaworską z funkcji wiceprezesa PAŻP ds. finansowo-administracyjnych.

Janusz Niedziela jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego i radcą prawnym. Przez wiele lat był kolejno wiceprezesem oraz prezesem zarządu Centrum Zamówień Publicznych sp. z o.o. - spółki specjalizującej się w doradztwie w zamówieniach publicznych, w szczególności inwestycjami Infrastrukturalnymi. 

Radca prawny przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie, prowadził własną praktykę radcowską - współpracował min. z P.P. "Porty Lotnicze", PAŻP, GDDKiA, PGE, spółkami grupy PKP. 

W latach 1999-2001 sekretarz stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości, w latach 90 ubiegłego wieku zajmował kierownicze stanowiska w ówczesnym Urzędzie Rady Ministrów. 

Sprawował funkcję dyrektora Biura Prawno - Organizacyjnego PLL LOT S.A. w latach 1994 -1995, był przewodniczącym rady nadzorczej Polskiego Towarzystwa Reasekuracji S.A., oraz radcą prawnym w AIB WBK Management Polska, pracował także w Banku Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych S.A.

fot. Janusz Niedziela 
gość_27aae - Profil
gość_27aae
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie