Janusz Niedziela wiceprezesem PAŻP

Piotr Golianek - Profil Piotr Golianek
12 maja 2016 16:07
Janusz Niedziela z dniem 5 maja 2016 r. wiceprezesem Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej ds. finansowo-administracyjnych.
Reklama

Minister Infrastruktury i Budownictwa Andrzej Adamczyk, na wniosek p.o. Prezesa Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej Magdaleny Jaworskiej, powierzył z dniem 5 maja 2016 roku Januszowi Niedzieli funkcję zastępcy Prezesa PAŻP ds. finansowo - administracyjnych.

Jednocześnie Minister Infrastruktury i Budownictwa odwołał z tym samym dniem Magdalenę Jaworską z funkcji wiceprezesa PAŻP ds. finansowo-administracyjnych.

Janusz Niedziela jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego i radcą prawnym. Przez wiele lat był kolejno wiceprezesem oraz prezesem zarządu Centrum Zamówień Publicznych sp. z o.o. - spółki specjalizującej się w doradztwie w zamówieniach publicznych, w szczególności inwestycjami Infrastrukturalnymi.

Radca prawny przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie, prowadził własną praktykę radcowską - współpracował min. z P.P. "Porty Lotnicze", PAŻP, GDDKiA, PGE, spółkami grupy PKP.

W latach 1999-2001 sekretarz stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości, w latach 90 ubiegłego wieku zajmował kierownicze stanowiska w ówczesnym Urzędzie Rady Ministrów.

Sprawował funkcję dyrektora Biura Prawno - Organizacyjnego PLL LOT S.A. w latach 1994 -1995, był przewodniczącym rady nadzorczej Polskiego Towarzystwa Reasekuracji S.A., oraz radcą prawnym w AIB WBK Management Polska, pracował także w Banku Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych S.A.

fot. Janusz Niedziela

Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama