Emirates: 5 rad dla kandydatów do pracy

Piotr Golianek - Profil Piotr Golianek
11 maja 2016 07:32
2 komentarze
W związku z nadchodzącym spotkaniem rekrutacyjnym linii Emirates w Warszawie w dniu 13 maja br., linia ma pięć wskazówek dla potencjalnych kandydatów.
Reklama

Już 13 maja 2016 r. od godziny 9 rano w warszawskim hotelu Sheraton na ul. Kruczej 28 odbędzie się Dzień Otwarty linii Emirates. Jedna z najszybciej rozwijających się linii na świecie kontynuuje proces rekrutacyjny w Polsce. Przewoźnik przygotował pięć wskazówek dla kandydatów chcących pomyślnie przejść rekrutację i dostać zatrudnienie w linii z Dubaju.

1. Kandydat musi spełniać wszystkie wymagania

Potencjalni członkowie załogi pokładowej Emirates muszą mieć ukończone co najmniej 21 lat, płynnie posługiwać się językiem angielskim zarówno w mowie, jak i piśmie, posiadać co najmniej wykształcenie średnie, a także odpowiedni wzrost, pozwalający sięgnąć na wysokość 212 cm.

2. Dobry poziom języka angielskiego to podstawa

Dni Otwarte są przeprowadzane w całości w języku angielskim. Kandydaci nie tylko podchodzą do testu językowego, ale są również proszeni o mówienie po angielsku podczas wszystkich zadań grupowych.

3. Bądź cierpliwy

Zarezerwuj czas. Dni Otwarte to całodzienne wydarzenie, które wymaga obecności przez 8 godzin. Osoby, które pomyślnie przejdą pierwszy etap rekrutacji, powinny być również przygotowane na rozmowę, która odbędzie się następnego dnia.

4. Jak cię widzą tak cię piszą

Przygotuj odpowiedni strój. Wymagania dotyczące ubioru są wyraźnie określone. Kobiety powinny założyć biznesowy komplet, czyli elegancką spódnicę lub sukienkę i żakiet. Dla mężczyzn sugerowane są garnitury i krawaty. Kandydatki z długimi włosami powinny ułożyć je w profesjonalnie upięcie.

5. Bez dokumentów nie wychodź z domu

Pamiętaj o dokumentach. Wszyscy kandydaci powinni przynieść ze sobą wydrukowane CV w języku angielskim, aktualne zdjęcie i dyplom z ostatniej ukończonej szkoły.

Załoga pokładowa Emirates to grupa profesjonalistów pochodzących z ponad 130 różnych krajów i mówiących ponad 60 językami. Wielokulturowość załogi oddaje kosmopolityczny charakter Dubaju i wyróżnia przewoźnika spośród konkurencji. Obecnie w charakterze członków załogi pokładowej pracuje dla niego już ponad 650 Polaków. Najlepszym sposobem, aby dołączyć do zespołu Emirates jest wzięcie udziału w Dniach Otwartych, które są okazją, aby przekazać CV zespołowi rekrutacyjnemu linii. Możliwa jest również rejestracja online na stronie.


Reklama

Ostatnie komentarze

Affinitor 2016-05-12 20:02   
Affinitor - Profil Affinitor
A na Kruczej Mercure (dawny Grand), jak zwykle profesjonalizm...
piterius 2016-05-12 19:47   
piterius - Profil piterius
Sheraton jest przy ulicy Boleslawa Prusa....
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama