×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


RegioJet: Autobusem z Pragi do Warszawy


Przewoźnik należący do czeskiego biura podróży Student Agency, otworzy 1 lipca br. autokarowe połączenie z Pragi do Warszawy. Kursy będą wykonywane trzy razy w tygodniu.Wyjazdy z czeskiej stolicy przewidziano w każdą środę, piątek i niedzielę na godz. 10:00. Do Warszawy autokar dotrze o godz. 20:05. W drogę powrotną kursy rozpoczną się o 9:15 we wtorki, czwartki i soboty. Do Pragi dotrą z kolei o godz. 19:20. Na trasie przewidziano przystanki w Łodzi i Wrocławiu po stronie polskiej oraz w Náchodzie i Hradec Králové w Czechach. 

RegioJet jest przewoźnikiem znanym głównie z przewozów autokarowych u naszych południowych sąsiadów. Linia oferuje kilkanaście tras międzynarodowych i krajowych w Czechach i na Słowacji. Na połączeniach do Niemiec współpracuje z Deutsche Bahn. 

Prócz tego obsługuje także kilka tras kolejowych. Jego składami można pojechać z Pragi i Ostrawy do Koszyc a także z Bratysławy do Koszyc i Komárna. Są także plany uruchomienia połączenia między stolicami Czech i Słowacji.

Jak twierdzi portal transport-publiczny.pl linia chciała już wejść do Polski w 2014 roku. Wtedy niestety się to nie udało.

fot. (okładka): Bratislavska Zupa (flickr.com, CC)gość_90e32 - Profil
gość_90e32
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie