×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Pamuła wraca do Kraków Airport


Jan Pamuła wraca do Kraków Airport. Były prezes Balic zasiądzie w Radzie Nadzorczej krakowskiego lotniska jako przedstawiciel województwa małopolskiego.20 kwietnia rada nadzorcza spółki zarządzającej krakowskim lotniskiem poinformowała o przyjęciu rezygnacji Jana Pamuły z funkcji prezesa zarządu. Według nieoficjalnych informacji ze spółki rezygnacja została wymuszona. Na odwołanie Pamuły miał, według naszych źródeł, naciskać przewodniczący rady nadzorczej krakowskiego lotniska, Kamil Kamiński. Był on prezesem lotniska przed Pamułą. Były już prezes wielokrotnie podkreślał, że Kamiński zostawił spółkę w złej kondycji. . 

Zaraz po odwołaniu Pamuły z funkcji prezesa, marszałek województwa - Jacek Krupa - zapowiadał, że powoła byłego prezesa do rady nadzorczej. Na tym miejscu zastąpi Tomasza Jakuba Szymaniaka, który został desygnowany na to stanowisko stosowną uchwałą w styczniu 2015 roku.


Województwo posiada 22,73 proc. udziałów w porcie lotniczym. gość_42560 - Profil
gość_42560
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie