Chaos na lotnisku w Brukseli

Jarosław Wiedzm - Profil Jarosław Wiedzm
02 maja 2016 18:23
2 komentarze
Przegląd prasy:
Na lotnisku w Brukseli, gdzie wczoraj częściowo została otwarta hala odlotów, zniszczona w marcowym zamachu, od rana ustawiały się długie kolejki pasażerów, część z nich nie zdążyła na samoloty - czytamy na rzeczpospolita.pl.
Reklama

Powyższy materiał pochodzi z "Rzeczpospolita", czytaj cały artykuł » Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułów zamieszczanych w przeglądzie prasy. Niniejszy materiał stanowi jedynie krótkie omówienie artykułu. Pod streszczeniem zamieszczony został link, pod którym znajduje się pełny artykuł.
Reklama

Ostatnie komentarze

banan86 2016-05-04 16:46   
banan86 - Profil banan86
Nie mówiąc już o tym że teren na zewnątrz terminala jest o wiele słabiej chroniony i gdyby jakiś psychol chciał tam podłożyć bombę to taka kolejka przed terminalem to wymarzone miejsce. Obym tylko się mylił...
dareck 2016-05-03 14:00   
dareck - Profil dareck
A to ci niespodzianka! No któż by się spodziewał, prawda? TERAZ decydenci będą myśleć, co z tym zrobić, ciekawe co robili przez cały czas gdy lotnisko pozostawało zamknięte?

Najprostsze rozwiązanie - powiedzieć prawdę: chodzi o ochronę infrastruktury lotniska, a nie zwykłych pasażerów... ci mogą sobie stać i 5 godzin na zewnątrz, kogo to obchodzi?
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama