Ryanair pod pręgierzem związków zawodowych

Jarosław Wiedzm - Profil Jarosław Wiedzm
30 kwietnia 2016 15:15
3 komentarze
Przegląd prasy:
Ryanair płaci najniższe z możliwych stawek i często ignoruje standardy socjalne w Niemczech - twierdzą przedstawiciele Unabhängige Flugbegleiter Organisation, związku zawodowego pracowników pokładowych linii lotniczych - czytamy na rzeczpospolita.pl.
Reklama

Powyższy materiał pochodzi z "Rzeczpospolita", czytaj cały artykuł » Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułów zamieszczanych w przeglądzie prasy. Niniejszy materiał stanowi jedynie krótkie omówienie artykułu. Pod streszczeniem zamieszczony został link, pod którym znajduje się pełny artykuł.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gość_02dad 2016-05-06 11:58   
gość_02dad - Profil gość_02dad
Cóż można rzec, w morzu pochwał (w większości niezasłużonych), które na tę ohydną firmę spadają, łatwo zapomnieć czym okupiona jest pozycja, którą ta firma ma. I dlatego każda okazja pokazania jej niedobrych praktyk i utemperowania jest na wagę złota.
gość_cd9c4 2016-05-02 12:02   
gość_cd9c4 - Profil gość_cd9c4
@gość_38a89 niemożliwe, przecież to taki wspaniały Pekaes, który wozi za złotówkę i tak prężnie się rozwija i taki zalatany jest. Ale tego już nikt nie widzi, że doi pieniądze z regionów i wywozi je za granicę i wcale nie dzieli się nimi z "niewolnikami", których zatrudnia...
gość_38a89 2016-05-01 11:57   
gość_38a89 - Profil gość_38a89
Fr nie przestrzega ich w ogóle ludzie pracują za grosze a po każdym locie są rozliczani z tego ile sprzedali i szefostwo nigdy nie jest zadowolone zawsze jest za mało.FR wymaga o personelu aby wyglądał schludnie a jednocześnie załogi muszą iść na piechote do samolotów nawet jak mocno pada deszcz i pózniej na pokładzie wyglądają jak bezdomni przemoczeni a jak ktoś zadzwoni że jest chory to jest wzywany na rozmowę do DUB i za każdym razem musi wypełnić jakąś formę w której musi opisać swoją chorobę bo zwolnienie lekarskie z kodem choroby ich nie zadawala
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama