Air France/KLM szuka prezesa

Jarosław Wiedzm - Profil Jarosław Wiedzm
30 kwietnia 2016 15:12
2 komentarze
Przegląd prasy:
Bardzo trudno jest znaleźć osobę, która zastąpiłaby Alexandre de Juniaca na stanowisku prezesa Air France/KLM. Najpewniejszym kandydatem jest w tej chwili Marc Janaillac, prezes prywatnej firmy transportowej Transdev - czytamy na rzeczpospolita.pl.
Reklama

Powyższy materiał pochodzi z "Rzeczpospolita", czytaj cały artykuł » Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułów zamieszczanych w przeglądzie prasy. Niniejszy materiał stanowi jedynie krótkie omówienie artykułu. Pod streszczeniem zamieszczony został link, pod którym znajduje się pełny artykuł.
Reklama

Ostatnie komentarze

lysypiotr76 2016-05-02 20:29   
lysypiotr76 - Profil lysypiotr76
Ostatni prezes przeszedł na załatwione dla niego stanowisko prezesa IATA . A nowy ma firmę w spadku z bardzo wieloma problemami. Od żądań płacowo - socjalnych personelu latającego po straty na liniach długodystansowych zwłaszcza do Ameryki Płd.
greg0303 2016-05-02 16:26   
greg0303 - Profil greg0303
Jean-Marc Janaillac będzie nowym prezesem Air France/KLM po akceptacji członków zarządu.

Air France jest w trakcie rozmów z Singapore Airlines na temat współpracy między dwoma liniami nie tylko na trasie Paryż-Singapur, ale również połączeń z tych dwóch lotnisk przesiadkowych.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama