×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Lufthansa poleci za koło podbiegunowe


Lufthansa uruchomi w sezonie zimowym loty z Frankfurtu do Tromso w Norwegii i Ivalo w Finlandii. Obydwie miejscowości to coraz popularniejsze cele podróży m.in. dla miłośników sportów zimowych oraz dzikiej przyrody.Loty do Tromso rozpoczną się 26 listopada 2016 r. i będą wykonywane raz w tygodniu - w soboty. Połączenie jest sezonowe, a ostatni lot zaplanowano na 25 marca 2017 r. Rejsy będą obsługiwane samolotami airbus A319 ze 138 miejscami. 

Tromso jest położone 350 km na północ od koła podbiegunowego. To doskonałe miejsce startowe do pieszych wędrówek, a także dla miłośników wędkarstwa czy jazdy na psich zaprzęgach. Tromso jest także znane jako jeden z najlepszych punktów obserwacyjnych do oglądania zorzy polarnej. 

Z kolei Ivalo w Finlandii to najbardziej na północ wysunięte lotnisko w Unii Europejskiej (której Norwegia nie jest członkiem). Miasto słynie jako baza wypadowa dla narciarzy zjazdowych. 

Loty do tego fińskiego miasta ruszą 17 grudnia i również będą wykonywane raz w tygodniu - w niedziele. Na trasie będą wykorzystywane te same samoloty, a loty również zakończą się pod koniec marca.gość_60844 - Profil
gość_60844
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie